Kuzeyin oğlunu 15 bin kişi izledi

Kurtuluş etkinlikleri kapsamında, Ödemiş'in Alsancak Stadı'nda sahne alan Volkan Konak, şarkılarını binlerce kişi eşliğinde söyledi

Giriş Tarihi: 9.9.2013
Ödemiş'in düşman işgalinden kurtuluşunun 91. yıldönümü etkinlikleri kapsamında düzenlenen Volkan Konak konserinde Belediye Başkanı Bekir Keskin, ülkemizde yaşanan iç ve dış sorunlara karşı birlik ve beraberlik içinde olmamız gerektiğini vurguladı. Ödemişliler ile çevre il ve ilçelerden gelen hayranlarının katımıyla Saracoğlu Stadyumunda gerçekleşen konseri yaklaşık 15 bin kişi izledi. "Göklerde kartal gibiydim" şarkısı ile konserine başlayan Konak, "Yarim yarim", "Mimoza çiçeğim", "Cerrahpaşa", "Gurbet", "Dertliyim kederliyim" gibi sevilen eserlerini seslendiren sanatçıya eşlik eden binlerce kişi, gece boyunca doyasıya eğlendi.

BARIŞ ÇAĞRISI YAPTI
Konser sonunda yeni yasayla kapanacak olan belde başkanlarıyla sahneye çıkan Belediye Başkanı Bekir Keskin; "Ülkemizde iç ve dış sorunlar var ama hiçbir sorun 91 yıl önceki kadar zor değil. Biz, işgal altındaki bir ülkeden bağımsız bir Cumhuriyet çıkaran Mustafa Kemal'in çocuklarıyız. Barış içinde yaşamak istiyoruz. Yeni yasayla dokuz beldemiz kapanacak. 132 yıldır yöre insanımızdan aldığı güçle hizmet veren belediye, bundan böyle Aydın dağlarından Bozdağlara kadar hizmet verecek" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kuzeyin oğlunu 15 bin kişi izledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN