Lüks otomobilde kurumsal çizgi

Giriş Tarihi: 13.9.2013

Ege Bölgesi'nde 20 yılı aşkın tecrübesi ile faaliyetlerini sürdüren Ermat Grubu, otomotiv sektöründeki atılımlarına devam ediyor

Renault markasının önemli temsilcileri arasında yer alan Ermat Grubu uzun yıllardan beri İzmirli müşterilerine otomotiv alanında; satış, servis, sigorta, ikinci el ve kiralama hizmetleri vermekteydi. 2013 yılının Ağustos ayı itibariyle Ermat Grubu ikinci el ve sıfır kilometre araçlar ile ilgili "Ermat Line" markasıyla lüks otomobil segmentinde de hizmet vermeye başladı. Hem sıfır kilometre hem de ikinci el lüks araçların ticaretine başlayan Ermat Line, Gaziemir'deki showroomunda araçlarını sergilemeye başladı. Ermat Grubu, lüks otomobil pazarında tüketicilerin yıllardır aradığı güven ve kaliteli hizmet talebine Ermat Line şirketi ile cevap verdi. Uzun yıllar boyunca otomotiv sektöründe edindiği tecrübeyi, kurumsal kimlik ve güven ile birleştirdiği yeni şirketi Ermat Line, lüks otomobil pazarında güçlü bir alternatif olarak faaliyetlerine başladı. Tüketicilerin son zamanlarda lüks otomobil pazarında bulmakta zorlandığı; model çeşitliliği, kaliteli hizmet ve kurumsallık faktörlerinin bir arada bulunduğu güvenli bir adres yaratmayı hedeflediklerini belirten Ermat Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Özerinç; "Ermat Line lansmanını Ekim ayında planlıyor olmamıza rağmen karşılaştığımız yoğun ilgi doğru bir çizgide olduğumuzun göstergesi" dedi.

BİRİNCİ SINIF HİZMET
"Kurumsal çizgi kaliteli hizmet" sloganıyla yola çıkan Ermat Line; müşterilerine kasko, sigorta ve avantajlı kredi seçeneklerini tek çatı altında sunarak müşterilerine birinci sınıf otomobil alırken, birinci sınıf hizmet de sunuyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Lüks otomobilde kurumsal çizgi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN