Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Gençler senİnle'

Üzerlerinde, 'Benim Başkanım Hüseyin Aslan' yazılı tişörtlerle Basmane'den Mustafa Kemal Sahil Bulvarı'na kadar slogan atarak yürüyen bir grup gence vatandaşlar büyük ilgi gösterdi

Giriş Tarihi: 14.9.2013
Adı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayları arasında geçen Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan'a, kentin çeşitli ilçelerinde astıkları pankartlarla göreve çağıran esnafın ardından bir destek de gençlerden geldi. Üzerlerinde 'Benim Başkanım Hüseyin Aslan' yazılı tşörtlerle Basmane'den başlayıp Mustafa Kemal Sahil Bulvarı'na kadar slogan atarak yürüyen bir grup genç vatandaşların ilgi odağı oldu. Aslan'ı sadece basından takip ettiklerini belirten gençler, tişörtlerin parasını da kendileri karşıladı.

"İZMİR'E ASLAN YAKIŞIR"
Gençler, henüz resmi bir açıklaması olmamasına karşın kamuoyunda ismi sık sık dillendirilen Aslan'ı Büyükşehir Belediye Başkanı olarak görmek istediklerini belirtti. Akşam saatlerinde Basmane semtinde toplanan 30 genç, üzerlerine giydikleri 'Hüseyin Aslan Benim Başkanım' yazılı tişörtlerle yürüyüş yaptı. "Benim Başkanım Hüseyin Aslan', 'İzmir'e Aslan Başkan Yakışır', 'En büyük Başkan Hüseyin Başkan' şeklinde sloganlar atan gençler, vatandaşların da ilgi odağı oldu. Birçok vatandaşın alkışlarla destek verdiği gençler, etkinlik süresince Konak, Alsancak, Mustafa Kemal Sahil Bulvarı'nı turladı. kinlik sonrasında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan gençlerden Yusuf Yardak, " Fikir tamamen bize ait. Hüseyin Aslan'ı sadece basından tanıyoruz. İzmir için çalışmalarını, projelerini beğeniyoruz. Son projesi olan yeni nesil ulaşım sistemleri özellikle bu konuda büyük sorun yaşayan biz gençler için bulunmaz bir nimet. Bu projeden sonra böyle bir destek etkinliği yapalım dedik. Tişörtlerin parasını da kendi cebimizden karşıladık" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Gençler senİnle'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN