"İzmir'i hak ettiği yere getireceğiz"

AK Parti İzmir Milletvekili Ulema, yerel seçimlerin yaklaştığına dikkat çekti "Kan kaybeden ilimiz, AK Belediyecilikle hak ettiği hizmetleri alacak" dedi

Giriş Tarihi: 14.9.2013
AK Parti Bayraklı Teşkilatı çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Teşkilat son olarak AK Parti İzmir Milletvekili Nesrin Ulema'nın da katılımıyla bir dizi ev, esnaf ve dernek ziyareti gerçekleştirdi. İlçe Kadın Kolları toplantısı ile başlayan program ilk olarak eski ilçe yönetim kurulu üyesi Veli Aksüt'ün vefatı nedeniyle taziye ziyaretinde bulundu. Ardından da Bayraklı Bayburtlular Derneği ile Çay Mahalle esnafını ziyaret etti. Son olarakta ilçe yönetim kurulu toplantısı ile sona erdi. Program boyunca vatandaşlara önemli mesajlar veren Milletvekili Nesrin Ulema'nın gündeminde yaklaşan yerel seçimler vardı. Ulema, İzmir'in 13 yıldır kan kaybettiğini ifade etti, "Aziz Kocaoğlu bir açıklamasında metronun bir sabah ansızın açılacağını ifade ediyor. İşte bu CHP'nin gayri ciddi ve sistemsiz yapısını ortaya çıkarıyor. Kocaoğlu bu söylemi ile İzmirliler ile dalga geçmiştir. İnanıyorumki AK Belediyecilik ile bütün sorunları silbaştan ele alıp, İzmir'i daha hakettiği noktaya getireceğiz" dedi.

BİRLİK VURGUSU YAPTI

Bayraklı Bayburt Derneği'nde konuşma yapan AK Parti Bayraklı İlçe Başkanı Ali Aslan da, programın kendileri için çok faydalı geçtiğini ifade etti. Teşkilatların milletvekilleri ile koordineli çalışarak daha güçlü hale geldiğine inandığını belirten Aslan, "AK Parti olarak bizi yerel seçimlerde başarıya götürecek olan bu birlik ve beraberlik gücü. Çünkü CHP belediyeleri İzmir ve Bayraklıya yıllarca kendi iç kavgalarından dolayı hizmet götüremedi" dedi. Bunun yanı sıra derneklerin AK Parti için vazgeçilmez olduğunu da vurgulayan Aslan, "Dernekler sayesinde gitmediğimiz, görmediğimiz şehirleri tanıma fırsatı buluyoruz. Dernekler bize yeni bakış açıları kazandırıyor. Bulundukları mahallenin sorunlarını daha farklı bir gözle görebiliyorlar. Biz mahallelerin sorunlarını çözme noktası derneklerle her zaman istişare halinde olacağız" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"İzmir'i hak ettiği yere getireceğiz"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN