Türkiye'nin en iyi haber sitesi

lı dağcılar doğa ile buluşuyor

İzmir'in en eski dağcılık kulüplerinden biri olan İzmir Dağcılık Kulübü, 2013-2014 yürüyüş sezonuna Mordoğan-Çatalkaya Köyü-Ayı Balığı Plajı yürüyüşü ile başlayacak.

Giriş Tarihi: 19.9.2013 11:51
Kulüp sözcüsü Bayram Balaban; 'Öncelikle yeni sezonumuzun tüm doğasever arkadaşlarımıza hayırlı olmasını temenni eder, yeni sezonda başarılı ve sağlıklı yürüyüşler dileriz. Ayrıca, güzel İzmir'imizdeki çok saygın, çok değerli diğer dağcılık kulüplerimizin de yeni sezonları başlamaktadır. Diğer dağcılık Kulüplerimize de yeni sezonda başarılı ve sağlıklı yürüyüşler diliyoruz.

Bu hafta sonu yapacağımız 2013-2014 sezonumuzun ilk yürüyüşü olan Mordoğan- Çatalkaya Köyü-Ayı Balığı Plajı yürüyüşü için; 22 Eylül 2013 Pazar günü sabah saat 08.00'de İzmir'den Mordoğan'a hareket edilecek, önce Mordoğan'da ihtiyaç molası verilecektir. Mola sonrası yaklaşık saat 10:30 gibi Mordoğan girişten yürüyüşe başlanacaktır. Buradan önce Çatalkaya Köyüne ve oradan da Eski Mordoğan'a yürünecek, eski Mordoğan Köyü'nde verilecek 20 dakikalık ihtiyaç molası sonrasında ise Ayı Balığı Plajı'na varılacaktır. 3-4 saatlik serbest saatte Ayı Balığı Plajı'nda isteyenler piknik yapacak, isteyenler ise denize girebileceklerdir. Daha sonra tekrar geriye İzmir'e hareket edilecektir. İzmir Dağcılık Kulübümüz'ün 2013-2014 yürüyüş sezonunun bu ilk etkinliğine tüm doğasever arkadaşlarımızı bekliyoruz.' dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Karşıyakalı dağcılar doğa ile buluşuyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN