Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Yamanlar beğenildi'

Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, kendisini çöp tesisi konusunda eleştiren AK Partili İlknur Denizli'ye tepki gösterdi, "Meslek odalarının görüşleri doğrultusunda hareket ettik" dedi

Giriş Tarihi: 22.9.2013
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Karşıyaka Yamanlar'da yapılması düşünülen Çöp Bertaraf Tesisi konusunda önemli açıklamalarda bulundu. Kendisi eleştiren AK Parti Milletvekili İlknur Denizli'ye mesajlar gönderen Kocaoğlu, 'hodri meydan' diyerek seçim startını verdini açıkladı. Bugünden sonra tüm eleştirilere cevap vereceğini dile getiren Kocaoğlu, "Çöp tesisi üzerinden oynanan oyun, sağlanmaya çalışılan siyasi rant çöpü de aştı, milletin boyunu da aştı. Yeri buluyoruz. Bunu sadece biz bulmuyoruz. Resmi kurumlarla ön görüşme yapıyoruz, tesisin yerini belirlemeye çalışıyoruz. Görüşler normal gelirken, orayı engellemek istiyorlar. 3- 4 gündür gazetelerde bir çöp davasıdır gidiyor. Raporlar alınmış, verilmiş, bilirkişi raporlarına saygılıyız. Meslek odalarıyla alana gittik. Her meslek odası mensubu kendi penceresinden alana baktı ve herkesten de genel kabul gördü" dedi.

'SEÇİM SÜRECİ BAŞLADI'
Kocaoğlu, isim vermeden İlknur Denizli'nin çöp tesisi hakkındaki eleştirilerine şöyle yanıt verdi: "Bu kendinden menkul kişinin, ne düşündüğünü, ne yapacağını, hedefinin ne olduğunu biliyorum. Bizim verilmeyecek hesabımız yok. Konuşmuyorsak, bu kentliye olan saygımızdandır, moralbozmamak içindir"dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Yamanlar beğenildi'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN