Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Salihli'de yeni tüp depoları hizmete açıldı

Salihli Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Tüp Depoları düzenlenen törenle açıldı.

Giriş Tarihi: 24.9.2013 14:33
Yeni Hayvan Pazarı'nın bitişiğine yapılan tüp depolarının açılışına Salihli Belediye Başkanı , Salihli LPG Bayileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ahmet Ünveren, belediye meclis üyeleri, siyasi partilerin temsilcileri ile davetliler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından konuşan Salihli LPG Bayileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ahmet Ünveren, 'Yapılan bu tesis ile bayi arkadaşlarımızın yükleri hafifledi. Çok zor şartlar altında hizmet veren LPG bayilerine bu çok güzel tesisi kazandıran değerli başkanıma sonsuz teşekkür ediyoruz' dedi.

Başkan Okay, ise, 'Bizden önceki belediye başkanları ve belediye meclis üyelerinin kente sunulan hizmetlerin seviyesini yükseltmek adına Salihli kentinin yaşam kalitesini daha da geliştirebilmek adına mensubu olmaktan gurur duyduğumuz kimliği olan bir kent yaratmak adına yaptıkları çalışmaları ben ve meclis üyelerimiz daha ileri noktaya taşıma gayreti içerisindeyiz. Bu kapsamda çalışmalarımızı belediye meclisimizce oy birliği ile kabul edilen Salihli Belediyesi stratejik planında belirtilen amaçlar ve hedefler doğrultusunda Salihli Belediyesi olarak sürdürüyoruz. Bu tesis 9 bin metrekarelik bir arsa üzerinde inşa edilmiştir. Çelik konsorsiyon olarak yapılan kapalı alanlar 2 bin 216 metrekare alanı örtmektedir. Bu tesiste 26 tane depo mevcuttur. Her bir deponun büyüklüğü yaklaşık 68 metrekaredir. Tesisin arsası hariç yaklaşık maliyeti 650 bin lira civarındadır. Böyle bir tesisi Salihli Belediyesi olarak yapıp Salihli Likit Petrol Gaz bayilerinin hizmetine sunmaktan ben ve meclis üyesi arkadaşlarım büyük mutluluk duyuyoruz' dedi.

Konuşmanın ardından Salihli Belediye Başkanı Mustafa Uğur Okay, Salihli LPG Bayileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ahmet Ünveren, belediye meclis üyeleri ve siyasi partilerin temsilcileri ile birlikte tesisin açılışı yapıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Salihli'de yeni tüp depoları hizmete açıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN