Türkiye'nin en iyi haber sitesi

5 yıldızlı daireler sahiplerini bekliyor

Granada Residence projesinde daireleri geniş ve büyük tuttuklarını belirten Aya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Yıldırım, "Eşsiz deniz manzarası ile sakinlerini bekleyen lüks konutlar yaptık" dedi

Giriş Tarihi: 25.9.2013
Aya inşaat tarafından İzmir Bozyaka'da yapımı devam eden Granada Residence projesi, sahiplerini bekliyor. 20 milyon dolarlık bütçe ile hazırlanan proje, 266 konut içeriyor. 51 bin 800 metrekarelik alan üzerine yapılan projede 33 bin 500 metrekarelik arazi yeşil alan olan olarak kullanılacak. İzmir'in en sağlam zeminlerinden bir tanesine sahip, eşsiz deniz manzarası ile sakinlerini bekleyen Granada Residence projesi, çevre yoluna 5 dakika, havaalanına 10 dakika, merkeze ise 20 dakikalık mesafe ile müşterilerine birçok önemli avantajlar sunuyor. Granada Residence projesinde dairelerin geniş ve büyük tutulduğunu söyleyen Aya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Yıldırım, "İzmir'de 1987 yılından bugüne kadar 2 bine yakın konut yaptık. Buradaki tecrübelerimizi Granda Residence projemize aktarıyoruz. Kentsel dönüşüm İzmir'de buradan başlıyor. Bölgede çarpık kentleşme oldukça yoğun. Bizim projemizle birlikte bu bölgede kentsel dönüşüm başlamış oldu. 266 konuttan oluşan Granada Residence'de daireleri oldukça geniş tutmaya çalıştık. En küçük dairemizi 3+1 ve 150 metrekare olarak tasarladık. 200 metrekare olan 4+1 ve 5+1 dairelerimiz de var. Bütün dairelerimiz de deniz manzaralı özelliği taşıyor" dedi.

AÇIK VE KAPALI HAVUZ VAR
Bin metrekarelik bir alanı sosyal alan olarak ayırdıklarını söyleyen Yıldırım, şöyle devam etti, "İlk olarak sadece açık yüzme havuzu planımız vardı. Fakat yönetim kurulu olarak dedik ki bu kadar emek verdik, o zaman kapalı yüzme havuzu da olsun diyerek projeye onu da dahil ettik. 2 arabası olan aileler var onları da mağdur etmemek için her konuta 2 arabalık park yeri hazırladık. Burası bittiğinde parmakla gösterilen bir proje olacak."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
5 yıldızlı daireler sahiplerini bekliyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN