Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Anahtarları erken teslim ediyor

Gergül İnşaat Başkanı Abdulkadir Gültekin, "Vaat ettiğimiz yaşam alanlarını zamanından önce ve eksiksiz olarak müşterilerimizle buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz" dedi

Giriş Tarihi: 25.9.2013
Gergül İnşaat'ın, İzmir Mavişehir'de, yapımlarını tamamlayarak, erken teslimlerini gerçekleştirdiği Mavişehir Modern ve Mavişehir Modern2 projelerinden sonra, yine Mavişehir'de inşaa ettiği üçüncü projesi Mavişehir Modern3 konutlarında da erken teslim için geri sayım başladı. Projenin tamamlanmasını sabırsızlıkla bekleyen Mavişehir Modern3 daire sahipleri, erken teslim haberi ile sevinçlerini ikiye katladılar. Yıl sonu tamamlanması planlanan projenin, Gergül İnşaat'ın yoğun çalışmaları sonucu teslim tarihi öne çekilerek, 30 Ekim itibariyle daire sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor. Mavişehir Modern3 projesinde, farklı tiplerde 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri bulunuyor. Tamamlanmış yaşamaya hazır daire sahibi olmak isteyenler için, sınırlı sayıda daire seçeneği, 345 bin lira ile 683 bin lira arasında değişen rakamlarla satışa sunuluyor.

FAZLA MESAİ SONUCU

Mavişehir Modern3 projesi, İzmir'in gözde bölgesi Mavişehir'de, çeşitli eğitim kurumları, alışveriş ve aktivite merkezlerine yürüyüş mesafesindeki özel konumu, Mavişehir metro istasyonuna ve çevreyoluna yakınlığı ile çok önemli bir lokasyon avantajına sahip durumda bulunmasıyla hem yatırım yapmak isteyenler hem de hemen taşınarak oturmak isteyenler için cazip bir seçenek olarak ön plana çıkıyor. Gergül İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Gültekin, "Diğer iki projemizde olduğu gibi, vaat ettiğimiz yaşam alanlarını zamanından önce ve eksiksiz olarak müşterilerimizle buluşturarak, verdiğimiz sözü yoğun mesai harcayarak taahhüt ettiğimiz süreden önce yerine getirmenin ve daire sahiplerine evlerini erken teslim ediyor olmanın gurunu yaşıyoruz" dedi. "Sözde değil özde anahtar teslim" sloganı ile dikkat çeken Mavişehir Modern3 projesinde daireler, yapı kullanma izin belgesi (oturma raporu) alınmış, elektrik abonmanlığı yapılmış, şebeke suyu abonmanlığı alınmış, doğalgaz abonmanlığı alınmış, DASK (Doğal Afet Sigortası) yapılmış, tapuları kat mülkiyetine dönüştürülmüş şekilde daire sahiplerine teslim ediliyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Anahtarları erken teslim ediyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN