Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Milletvekillerine EXPO için çağrı

Giriş Tarihi: 25.9.2013

AK Parti İzmir Milletvekili avukat Hamza Dağ, "Tüm İzmir milletvekillerini 27 Kasım'da Paris'te yapılacak EXPO oylamalarına birlikte gitmeyi davet ediyorum" diye konuştu

AK Parti İzmir Milletvekili Avukat Hamza Dağ, İzmir'in EXPO 2015'i az bir oy farkıyla, kıl payı kaybettiğini belirterek, EXPO 2020'nin İzmir için çok önemli olduğunu ifade etti. Hamza Dağ, EXPO 2020 adaylığı ile ilgili İzmir milletvekillerine çağrıda bulunarak şöyle dedi:

TECRÜBELER KAZANDIK
"Tüm İzmir milletvekillerini 27 Kasım'da Paris'te yapılacak olan EXPO oylamalarına birlikte gitmeye davet ediyorum. İzmir geçmişte yaşanan EXPO sürecinde önemli tecrübeler kazandı. Paris'te yapılacak olan oylamalara birlikte ve tam kadro katılım göstermemiz, İzmir'in EXPO noktasındaki arzusunu ve ciddiyetini tüm üye ülkelere göstermek açısından büyük önem arz etmektedir." EXPO'nun İzmir açısından çok önemli olduğunu belirten Dağ, EXPO'nun İzmir'in gelecek vizyonuna ve marka kent olmasına büyük katkı sağlayacağını ve bu noktada İzmirliler'in EXPO'ya tam destek verdiklerini belirtti. Dağ, 27 Kasımda Paris'teki oylamada tüm İzmir milletvekilleri olarak bulunmayı ve İzmir'e EXPO'yu getirmek istediklerini ifade etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Milletvekillerine EXPO için çağrı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN