Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Örnek daireye ziyaretçi akını

Tanyer İnşaat tarafından Babil'in Asma Bahçeleri'nden esinlenerek Narlıdere'de tasarlanan Asma Bahçeler projesinde müşteriler için hazırlanan örnek daire ziyaretçi akınına uğruyor

Giriş Tarihi: 25.9.2013
Tanyer İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Münir Tanyer, 2015 yılında sahiplerine teslim edilecek projenin yüzde 45'ini tamamladıklarını ve 98 konutun şimdiden yarıya yakınını sattıklarını söyledi. Evlerin birçok özelliği bir arada sunduğu için büyük beğeni topladığını kaydeden Tanyer, "Asma Bahçeler projesinde her şeyi en ince ayrıntısına dek düşündük. Tüm malzemeleri birinci sınıf kullandık. Projemizde akıllı ev sistemi, yerden ısıtma, su ve ısı yalıtımı, multi split klima, ankastre mutfak gibi özellikler bir arada sunuluyor" dedi. Projede 1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks villalardan oluşan 4 farklı tipte toplam 98 konut bulunduğunu hatırlatan Münir Tanyer, 18 bin metrekare alan üzerine kurulan Asma Bahçeler'de 9 bin metrekarelik yeşil alan oluşturduklarına dikkat çekti. Tanyer, bölgedeki ağaçlardan yararlanarak bir zeytinlik oluşturduklarını belirtti, "Buradan ev alanların zeytin ve zeytinyağı hazır. Her adada 10 adet bağımsız bölüm oluşturduk. 20-30 metrekarelik hobi bahçeleri yaratma olanağı sunuyoruz" dedi.

ÖZEL BAHÇE İMKANI VAR
Her evin dağ ve deniz manzarasına sahip olduğunu da ifade eden Münir Tanyer sözlerine şöyle devam etti: "Bir yamaç üzerine inşa edilen ve bahçeli evlerden oluşan proje bir evin terasının diğerinin bahçesi olması mantığıyla aşağı doğru iniyor. Tüm evlerin önü açık olacak; ev sahipleri eşsiz dağ ve deniz manzarasıyla iç içe yaşayacak. Her daire ortalama 150 metrekare özel bir bahçeye sahip olacak. Peyzaj alanında isim yapmış kişilerle bu projede çalışıyoruz. Yeşilin her rengini evinizin içinden görebileceksiniz." Kentsel dönüşüm konusunu da yakından takip ettiğini söyleyen Münir Tanyer, İzmir'de bir gereklilik halinde olan yenileme konusunda çalışmalar gerçekleştirmek istediklerini söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Örnek daireye ziyaretçi akını
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN