Başbakan Erdoğan açılışlar için geliyor

Denizli Delikliçınar Meydanı'nda bugün halka seslenmesi beklenen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 874 milyon liralık 83 projeyi törenle hizmete açacak

Giriş Tarihi: 28.9.2013
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 22'nci kez geldiği Denizli'de 83 projeyi hizmete açacak. Hayırsever, devlet, belediye ve özel teşebbüs olmak üzere yatırım tutarı 874 milyon lira olan 83 proje için 6 açılış töreni düzenlenecek. Açıklanan programa göre bugün (28 Eylül Cumartesi) saat 16.30'da Delikliçınar Meydanı'nda vatandaşlara seslenecek olan Başbakan Erdoğan, ilk toplu açılışı burada yapacak. Başbakan Erdoğan, saat 18.30'da Pamukkale Üniversitesi'nde yapımı tamamlanan tesislerin toplu açılışını yapacak. Başbakan Erdoğan, ertesi gün saat 11.00'de Kızıldere Jeotermal Santrali'nin açılışını gerçekleştirecek. Buradan saat 12.30'da Tavas ilçesinde halka seslenip toplu açılış yapacak Başbakan Erdoğan, saat 15.00'de Acıpayam, saat 17.30'da ise Çivril ilçesindeki törenlere katılacak.

"BİZİM DÜĞÜN GÜNÜMÜZ"
Başbakan Erdoğan'ın Denizli'yi her ziyaretinde kentin yeni yatırımlar kazandığını ifade eden Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, "Milletin efendisi değil, hizmetkarı olma gayesiyle çıktığımız hizmet yolculuğunda Başbakanımızı misafir etmekten dolayı büyük bir mutluluk içerisindeyiz. Denizli olarak, bu anlamlı günü düğün günümüz olarak kabul ediyoruz" dedi. Başkan Zolan, "Başbakanımızla birlikte ülkemiz gibi Denizli de büyüdü, gelişti ve Türkiye'nin en güzel şehirlerinden biri oldu. Bizler, büyük düşünüp dünya standartlarındaki projeleri halkımızın hizmetine sunmayı ondan öğrendik. Yerel yönetim hizmetlerini yakından bilen bir Başbakanın önderliğinde hizmetlerimizi gerçekleştirmemiz büyük bir şanstır" diye konuştu. Başbakan Erdoğan'ın Denizli Belediyesi'nin inşa ettiği 152,8 milyon lira değerindeki 34 projenin de açılışını yapacağı öğrenildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başbakan Erdoğan açılışlar için geliyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN