Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"Girisimcilik kültürdür"

En fazla girişimci projeyi üreten İzmir Ekonomi Üniversitesi, TÜSİAD'ın düzenlediği "Bu Gençlikte İş Var" Yarışması'nda "Girişimcilik Bayrağı"nı almaya hak kazandı

Giriş Tarihi: 13.10.2013
Girişimci öğrenciler yetiştiren İzmir Ekonomi Üniversitesi şimdi de Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği'nin (TÜSİAD) düzenlediği "Bu Gençlikte İş Var" Yarışması'nda en fazla girişimci projeyle "Girişimcilik Bayrağı"nı almaya hak kazandı. 2013-2014 Akademik Yılında Türkiye'de sanayici ve işadamları "Girişimcilik Bayrağı"nı İzmir Ekonomi Üniversitesi'nde dalgalanması için gönderiyor. TÜSİAD, 24 Ekim Perşembe günü İstanbul Martı Otel'de yapılacak ödül töreninde İEÜ Mütevelli Heyet Başkanı Ekrem Demirtaş ve İEÜ Rektörü Prof. Dr. Tunçdan Baltacıoğlu'na "Girişimcilik Bayrağı"nı takdim edecek. Demirtaş, bayrağın, girişimci öğrenci ve mezunlarının aydınlık geleceklerinin simgesi olduğunu belirterek, "Girişimcilik Bayrağı bizim vizyonumuz, attığımız her adımın somutlaşmış hali gibi ve üstelik TÜSİ- AD tarafından ödül olarak veriliyor. Girişimci öğrencilerimizle gurur duymamak elde değil" diye konuştu.

"ÇOK YOL ALDIK"
"Dünya hızla dönüyor" diyen Başkan Ekrem Demirtaş, değişen küresel yapının dinamiğine uygun eğitim sistemi ve programlarla her mezunun yaşamını mutlu ve refah içinde geçirmesi için emek verdiklerini ifade etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Girisimcilik kültürdür"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN