Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hüseyin Aslan, Büyükşehir'e adaylığını yarın açıklayacak

Açıklamayı Balçova Termal Tesisleri Kardelen Salonu'nda saat 12.30'da yapacak olan Ege Koop Genel Başkanı iddialı konuştu

Giriş Tarihi: 1.11.2013
Adı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayları arasında ön plana çıkan Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan, yarın yapacağı resmi adaylık açıklamasına yönelik hazırlıklarını sürdürüyor. Engellilerden yaşlılara gençlerden kadınlara toplumun tüm kesimlerinden yaklaşık on bin kişinin katılması beklenen açıklama da ana vurgu Aslan'ın adaylığının yanı sıra 'İzmirlinin değişim talebi' olacak. Bugüne kadar toplumun tüm kesimleri ile kurduğu sıcak ilişkilerle ismi artık iyiden iyiye dillendirilen Aslan, resmi açıklamasını Balçova Termal Tesisleri Kardelen Salonu'nda saat 12.30'da gerçekleştirecek. Açıklamaya Kiraz'dan Menemen'e, Dikili'den Gaziemir'e İzmir'in tüm ilçelerinden katılacak on bini aşkın İzmirli, Aslan'ın Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak açıklanmasını isteyecek, kentte değişim talebini açıkça sergileyecek.

CANLI YAYINLANACAK

EGE TV'den de canlı yayınlanacak açıklamada Aslan, adaylığının yanı sıra İzmirliler'in değişim talebini de gözler önüne serecek. İzmirliler'in artık yeni bir heyecan, yeni bir başlangıç istediğini, gittiği her yerde bu tür isteklere muhatap kaldığını belirten Aslan, "Cumartesi günü sadece sıradan bir adaylık açıklaması yapmayacağız. O gün orada İzmir'in, İzmirli'nin değişime olan arzusunu, isteğini de ortaya koyacağız. Bu talepler artık görmezden gelinemeyecek boyuta ulaşmıştır. İzmirliler artık yerinde saymak, başka kentlerin gelişimine tanıklık edip iç çekmek istemiyor. İzmirliler, yaşamlarını sürdürdükleri dünyanın en güzel kentlerinden biri olan İzmir'in de değişebileceğine, kabuğunu kırıp, yükselebileceğine inanıyor. Biz de buna inandığımız, İzmir'i dünyanın sayılı şehirlerinden biri yapabileceğimize inandığımız için bu yola çıktık. Bugüne kadar açıkladığımız projelerimizle de vizyonumuzu ve kararlılığımızı gösterdik. Biz aday olalım sonra duruma bakalım anlayışında olmadık. Biz 31 Mart itibariyle startı vermeyi planladık" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hüseyin Aslan, Büyükşehir'e adaylığını yarın açıklayacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN