Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Medyanın gözdesi Aslan

İnternet ve sosyal medya, Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan'ın Büyükşehir aday adaylığını flaş haber olarak duyurdu. Aslan adı da twitter'da 3. sıraya çıktı

Giriş Tarihi: 6.11.2013
Ege Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan'ın, binlerce taraftarı ile Balçova Termal Tesisleri Kardelen salonunda mitingi andıran törenle yaptığı Büyükşehir Belediye Başkan aday adaylığı açıklaması, Türkiye'nin dört bir yanında yankı buldu. Özellikle sosyal medya ve internet medyası, Aslan'ın adaylığını 'Son Dakika', 'Flaş Haber', 'CHP İzmir'de Flaş Gelişme' başlıkları altında okuyucularına duyurdu. Maraş'tan Trabzon'a birçok güncel haber portalı, haberlerinde özellikle Aslan'a sevgi selini ön plana çıkardı. Aslan ise, "Değişime inancını açıkça ortaya koyan tüm İzmirliler'e şükranlarımı sunuyorum" dedi. Aday adaylığını Ödemiş'ten Dikili'ye, Menemen'den Gümüldür'e yaklaşık on bin kişinin katıldığı toplantıda açıklayan Aslan, sanal dünyanın da fenomeni haline geldi. Türkiye'nin önde gelen haber portalları hürriyet.com.tr, sabah.com.tr, haberturk. com.tr, milliyet.com.tr, yuzdeyuzhaber. com başta olmak üzere ülke genelindeki binlerce haber ve forum sitesi Aslan'ın açıklamasını 'Gövde Gösterisi' olarak okuyucularına ulaştırdı.

MİTİNG GİBİ TOPLANTI

Aydınhaber.com, Bursa24.com, Marasgundemi.com, trabzonunsesi. com, edirnehaber, habertum. com, yurtgundemi.com gibi ülkenin dört bir yanındaki haber siteleri ile Ege Bölgesi'nin ilgiyle takip edilen haber portalları egedesonsoz.com, egeninsesi.com, egeolay.com, yenigün. com.tr, haberekspres.com, egetelgraf. com da, Aslan'ın aday adaylığı açıklamasını 'Mitingi Gibi' diye nitelendirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Medyanın gözdesi Aslan
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN