Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bayraklı'yı uçuracağım

MÜSİAD İzmir Şubesi Başkanı Abdurrahman Çabuk, AK Parti Bayraklı Belediye Başkanlığı aday adaylığını açıkladı, ortak akılla çalışacağını söyledi, "Yeni ilçede değişim şart" dedi

Giriş Tarihi: 11.11.2013
Bayraklı Belediye Başkanlığı'na aday adaylığını açıklayan MÜSİAD İzmir Şubesi Başkanı Abdurrahman Çabuk, Bayraklı'da değişimin şart olduğunu belirtti. Çabuk, "Bayraklı, Karşıyaka ve Bornova ilçelerinden ayrılmış mahallelerden oluşturulmuş bir ilçedir. Bayraklı'nın yaklaşık yüzde 80 i, hem alan olarak hem de nüfus olarak plansız yapılaşmış bölgelerdir. Bu bölgelere Karşıyaka ve Bornova belediyelerinden hizmet gelmediği için hükümetimiz tarafından yerinden yönetim, yerinden verimli ve kaliteli hizmet anlayışı ile Bayraklı ilçe yapılmıştır" dedi.

"KENDİMDEN EMİNİM"
İlçenin 20 yıldır hiçbir önemli değişim yaşamadığını belirten Çabuk, "Halkımızın tercihi belediyeyi CHP' ye vermek olmuştur. Gelin görün ki beş yılın sonunda Yamanlar, Gümüşpala, Org. Nafiz Gürman, Emek, Cengizhan, Alpaslan, Fuat Edip Baksı, Refik Şevket İnce, Muhittin Erener, Çay, Çiçek mahallelerinde hiçbir hizmet yapılmamış, hiçbir değişiklik olmamıştır. Bundan 20 yıl önce Karşıyaka Belediye Başkan adayı idim, O gün bu mahallelerin tamamı aynen bu halde idi. Karşıyaka ve Bornova'yı bırakalım, Bayraklı Belediyesi nerede, Belediye Başkanı ne iş yapar? Bayraklı halkı en hafif tabirle aldatılmıştır. Bayraklım sen müsterih ol. Mimar Abdurrahman Çabuk senin bu kötü talihini değiştirecek inanç ve kararlılık içinde hizmete talip olmuştur"diye konuştu. "Beni tanıyan herkes benden emin, ben de kendimden eminim" diyen Çabuk, "İlçedeki bütün dinamiklerin katılımlarını sağlayıp ortak akılı kullanarak, mesleki deneyimim, siyaset ve sivil toplum tecrübelerim ile sevgimi, hizmet aşkımı ve coşkumu birleştirip Bayraklıyı uçuracağımı bütün dünyaya ilan ediyorum" dedi. Çabuk Bayraklıyı dünyanın cazibe merkezlerinden biri haline getireceğini belirterek, " Belediyeciliğin duayeni Başbakanımızın emri, sevgili Bayraklı halkımın takdir ve teveccühleri ile Türkiye genelindeki AK Parti belediyecilik birikimini ve devletimin gücünü Bayraklı' ya akıtacak, Bayraklı'yı kalkındıracağım" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bayraklı'yı uçuracağım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN