Şahsuvaroğlu hızlı büyüyor

Giriş Tarihi: 11.11.2013

Dünyanın en büyük Ssangyong plazasının hizmete açtıklarını belirten Şahsuvaroğlu Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Şahsuvaroğlu, "Yatırımlarımız devam edecek" dedi

Şahsuvaroğlu, otomotiv sektörüne yaptığı yatırımlara bir yenisi ekledi. Son projesi ile otomotiv sektöründeki çıtayı oldukça yükselten Şahsuvaroğlu Dış Ticaret, dünyanın en büyük Ssangyong plazasının inşaatını bitirdi, geçtiğimiz günlerde de açılışını yaptı. Açılışa Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Şahsuvaroğlu ve Ssangyong Başkan Yard. John S. Choi de katıldı. John S. Choi, dünya tarihinin en uzun hüküm sürmüş devleti olan Silla Krallık tacının 24 ayar altından yapılmış versiyonunu, Nihat Şahsuvaroğlu'na hediye etti.

YENİ ARAÇLAR DİKKAT ÇEKİYOR
İstanbul Maltepe'de inşa edilen yeni Ssangyong Plazası, 17 milyon dolar bütçe ile 11.300 metrekare alan üzerine yapıldı. Yapılan yatırım ile ilgili bilgi veren Şahsuvaroğlu Dış Tic. Genel Müdür Yardımcısı Yunus Şahsuvaroğlu, yaptıkları yatırımların hızla devam edeceğini söyledi, "Ssangyong, mevcut kalitesi ile kısa vade de ciddi satış adetlerine ulaştı. Şu anki satış grafiğindeki ivmeli yükselişin, ürün gamına katılacak yeni ürünler ile daha da hızlı artacak. Türkiye genelinde yaptığımız yatırımlar ile yakın gelecekte gerçekleşecek olan satış adetleri alt yapı olarak hazır. Yapılan tesis yatırımları ile personel yatırımlarının da devam ediyor, sonuç olarak Ssangyong için her açıdan hazırız" dedi. Halen 28 bayi ve 36 servis noktası ile Ssangyong müşterilerine hizmet veren Şahsuvaroğlu Dış Ticaret, yüzde 100 yedek parça bulunurluğu, sıfır otomobil satışlarında geri alım garantisi ve mevcut yüzde 98 olan müşteri memnuniyeti oranları ile başarılı sürecine devam ediyor. Ürün gamına yeni katılan Yeni Korando ve Yeni Rodius ile Türkiye otomotiv pazarında bulunduğu segmentleri domine etmeye başlayan Ssangyonglar, son teknoloji ile üretilen dizel motorları sayesinde performans ve düşük yakıt tüketimini aynı anda sunuyor. Yeni Korando sınıfında crossover platformunda üretilen tek tercih olarak dikkat çekiyor. Bu özellik şehir şartlarında güvenli sürüşü sağlarken, otomobilin arazi performansını da en üst seviyeye taşıyor. 2.000 cc hacimli 175 ps güç üreten dizel motoru, 2000 d/dakikada 360 NM gibi dikkat çekici bir tork üretiyor. Yeni Korando 76.750 TL başlangıç fiyatı ile sunuluyor. Pazar sunulan diğer yeni model olan Rodius ise, 7 kişilik oturma kapasitesi ile E7 segmentinde yer alıyor. Bulunduğu segmente girişi ile istatistikleri değiştiren Rodius, E7 segmentini genişletmeye devam ediyor. Binek otomobil statüsünde yer alan otomobil, 7 kişilik olmasına rağmen otomobil özelliklerini, otoyol kullanımına, araç muayene prosüdürüne de taşıyor. Yeni Rodius 77.500 TL'lik başlangıç fiyatı ile dikkat çekiyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şahsuvaroğlu hızlı büyüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN