Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Güzelliğin ve estetiğin adresi: Pretty'iz Beauty

Giriş Tarihi: 21.11.2013

Bornova'da hizmet veren Pretty'iz Beauty & Day Spa, kaliteden ödün vermiyor, özellikle kadınların uğrak yeri olmayı sürdürüyor

İzmir Forum Bornova karşısında faaliyette bulunan Pretty'iz Beauty & Day Spa, uzman kadrosu ve kaliteli hizmet anlayışı ile İzmirli bayanların beğenisini kazanıyor. Açıldıkları 2010 yılından bu yana tam anlamıyla bir yenilenme merkezi gibi hizmet sunduklarını belirten Pretty'iz Yöneticisi Onur Erinç Akça, "Uyguladığımız bakım programlarımızla gelen misafirlerimizden tam not alıyoruz. Özellikle bayanlar yoğun bir ilgi gösteriyor. Pretty'iz Beauty & Day Spa olarak aynı zamanda erkek misafirlerimize de hizmet sunuyoruz" dedi. Akça, Pretty'iz Beauty & Day Spa olarak; beslenme ve diyet danışmanlığı, vücut şekillendirme, selülit tedavisi, cilt bakımları ve anti-aging uygulamaları yaptıklarını, bunların yanı sıra da çeşitli vücut bakımları, spa-masaj, epilasyon uygulamaları, bayan kuaför hizmetleri, el-ayak bakımları ve make-up uygulamaları yaptıklarını belirtti.

KALİTE VE ÖZEN

Kaliteli hizmet politikasını benimsediklerini söyleyen Onur Erinç Akça, bütün konuklarının beğenisini kazanmanın çok önemli olduğunu vurguladı, sözlerini şöyle sürdürdü: "Sunduğumuz hizmetlerin bir çatı altında toplanarak uygulanması, zamandan tasarrufu beraberinde getiriyor, misafirlerimiz için de büyük bir lüks oluyor. Biz hep kaliteli hizmetin ve müşteri memnuniyetinin peşindeyiz. Hizmetin ucuzlaştırılması çoğu zaman kalitede düşmeye neden oluyor. Bu yüzden biz, kaliteyi düşürmeden, hizmetlerimizi makul fiyatlarla sunuyoruz. En önemlisi teknik ve sosyal etik kurallarından taviz vermiyoruz. Sektörde gelişen tüm yenilikleri ve gelişen teknolojiyi takip ederek hizmetlerimize devam ediyoruz. Bu sözlerimizin yerinde görmeleri için bütün İzmirli bayanları Pretty'iz Beauty & Day Spa'ya davet ediyoruz."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Güzelliğin ve estetiğin adresi: Pretty'iz Beauty
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN