56 milyon euroluk proje anlaşması

İzmir Point Bornova AVM için geçtiğimiz günlerde Finansbank ile Kavuklar Grubu arasında törenle protokol anlaşması imzalandı

Giriş Tarihi: 11.12.2013
Gayrimenkul, enerji, altyapı ve özelleştirme finansmanları başta olmak üzere, proje finansmanı alanında aktif rolünü sürdüren Finansbank, İzmir Point Bornova AVM'nin proje finansmanı için Kavuklar Grubu ile toplam 56 milyon euroluk 9 yıl vadeli kredi için prensip anlaşması imzaladı. Finansbank, proje bedelinin tamamını tek başına karşılayacak. Finansbank ile Kavuklar Grubu arasında İzmir Point Bornova Alışveriş Merkezi'nin proje finansmanı için prensip anlaşması imzaladı.

KALABALIK KATILIM

Finansbank ve Kavuklar Grubu arasındaki kredi sözleşmesi imza töreni, Kavuklar Gayrimenkul'ün Point Bornova Satış Ofisi'nde gerçekleştirildi. İmza törenine Finansbank Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Aras, Kavuklar Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kavuk, Kavuklar Grubu Gayrimenkul Geliştirme Grup Başkanı Metehan Kavuk, Finansbank Kurumsal ve Ticari Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Ömür Tan, Finansbank Ticari Bankacılık Direktörü Mete Güner, Finansbank Proje ve Yapılandırılmış Finansman Müdürü Nursel Ayyıldız, Finansbank Ege Bölgesi İkinci Müdürü Serdal Akar ve İzmir Pınarbaşı Şube Müdürü Muhsin Tümer katıldı. Kavuklar Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kavuk konuşmasında; "Finansbank ile anlaşma bizler için önem taşıyor. Gayrimenkul sektöründe üzerinde durduğumuz en önemli noktalardan biri; yaptığımız her projenin sembol değeri taşıyor olması. Point Bornova da bu hayalle yola çıktık ve projemizi oluşturduk. Her aşamasında büyük bir titizlik gösterdiğimiz ve İzmir'de 'tek seferde yapılan en büyük proje olan' Point Bornova'da, Türkiye'nin en güçlü bankalarından Finansbank ile anlaşma imzalamaktan mutluyuz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
56 milyon euroluk proje anlaşması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN