Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sıkıntıları yerinde dinleyip çözüyor

Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, göreve başladığı günden bu yana mahalle ve ev gezilerine tüm hızıyla devam ediyor. Dert ve sorunları dinleyip, anında çözüm üretiyor

Giriş Tarihi: 11.12.2013
Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ'ın geleneksel hale getirdiği ev ziyaretleri tüm hızıyla devam ediyor. Bayraklı'nın çeşitli mahallelerinde evlere misafir olan Karabağ, başta belediyenin projeleri olmak üzere, tüm sosyal hizmet çalışmalarını vatandaşlara anlatıyor. Ziyaretlerde sohbetin ana konusu kentsel dönüşüm olsa da Karabağ, sorunları, sıkıntıları ve önerileri yerinde dinleyip, çözüm üretiyor. Başkanlarını kendi sokak ve evlerinde görmekten mutlu olduklarını ve kendilerini yalnız hissetmediklerini dile getiren vatandaşlar, "Biz başkanlarını televizyonda görüyorduk. Bayraklı ilçe olduktan sonra Hasan Karabağ'ın içimizden biri olarak gördük. Bu da böyle devam ediyor. Gecekondu yaşamını, Bayraklı'nın sorunlarını biliyor. Çağırıyorsunuz kırmıyor geliyor. Bir çayımızı içip bizimle yakından ilgileniyor. Vatandaş daha ne ister ki" dedi. Göreve geldiği günden bu yana Bayraklı'nın her mahallesinde ev ziyaretlerinde bulunduğunu söyleyen Belediye Başkanı Karabağ ise, "Bayraklı'nın çeşitli mahallelerinde vatandaşlarımızın evlerine konuk oluyoruz. Sıcak şekilde karşılanıyoruz. Eşimle birlikte vatandaşlarımızın arasında huzur buluyorum. Sorunları birebir dinlemek dertleri, sıkıntıları, çevre sorunlarını dinleme ve yerinde çözme şansımız oluyor. Bu da bizi mutlu ediyor" diye konuştu.

KENTSEL DÖNÜŞÜM, SOSYAL DONATI
Bayraklı'nın kentsel dönüşüm projesiyle birlikte daha yaşanır, sosyal donatı alanlarına sahip bir bölge olacağını dile getiren Başkan Hasan Karabağ, "Proje, vatandaşlarımızla birlikte gerçekleşecek. Bölgenin sıkıntısını çeken halkımız yerinde dönüşüm gerçekleşerek yine Bayraklı'da hayatlarını devam etmelerini istiyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sıkıntıları yerinde dinleyip çözüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN