Şampiyon bu yıl da çok iddialı

Ankara Ağır Vasıta Türkiye çapında düzenlenen Satış ve Servis Olimpiyatları'nda bu yılın şampiyonu seçildi. Firma önümüzdeki yıl da unvanını koruma kararlılığında

Giriş Tarihi: 13.12.2013
KEMALPAŞA'DAKİ DEV TESİSTE HİZMET VERİYOR
Uzun yıllara dayanan sektör tecrübesiyle Konya ve Ankara'dan sonra 2009 yılında İzmir'de SCANIA kamyon ve çekicilerin bayiliğini üstlenen Ankara Ağır Vasıta, satış ve servis hizmetlerinde bu yıl da hız kesmedi. Doğuş Otomotiv SCANIA tarafından Türkiye çapında düzenlenen Satış ve Servis Olimpiyatları'nda bu yılın şampiyonu seçilen firma, gerçekleştirdiği filo satışlarla yeni şampiyonluğun sinyallerini verdi. Kemalpaşa'da 4 bin 800 metrekaresi kapalı, 10 bin metrekarelik yeni tesislerinde faaliyetlerini sürdüren Ankara Ağır Vasıta, Ege ve İzmir'de birçok lojistik firmasının ilk tercihi oldu.

TESLİMAT ANLAŞMALARI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Ankara Ağır Vasıta Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Mutlubaş, Aytekinler Lojistik, EGERENS, Murat Çay Lojistik ve ZA Mıcır şirketlerine son model araçların teslimat anlaşmalarını yaptıklarını söyledi. Mutlubaş, "Yeni anlaşmalarla Aytekinler Lojistik Genel Müdür Yardımcısı Onur Oktay'a 30, EGERENS Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Güral'a 10, Murat Çay Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Çayır'a 10, ZA Mıcır Şirket Yetkilisi Erdem Özkahraman'a ise 8 adet son model SCANIA araçların teslimatlarını yaptık. Müşterilerimize her zaman hizmet için hep hazır olacağız" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şampiyon bu yıl da çok iddialı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN