Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tamer SANVERİR: Yaptı yine yapacağını

Giriş Tarihi: 21.12.2013
Başlığı okuduğunuzda hemen kötü duygulara kapılmayın.
Geçen akşam Göztepe Kulübü'nün düzenlediği, "Birlik ve beraberlik" gecesine davetliydim. Spor basınımızın duayenlerinden Bülent Buda ağabeyimle beraber gittik.
Öncelikle şunu söylemeliyim ki, müthiş bir gece organize etmişler. Emeği geçenlerin ellerine ve yüreklerine sağlık. Ama ben özellikle bir kişiden söz etmek istiyorum: Göztepe Kulübü Başkanı Hüseyin Altınbaş. Gecede son sözü başkana verdiler.
Herkes o bildiğimiz başkanların yaptığı gibi, "Ben şöyle yaptım, şunu yapacağım, yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır" demesini beklerken, başkan yumruğu yine tersten vurdu. "Mütevazılık asaletten gelir" diye boşuna dememişler.
Başkan, Göztepe Kulübü'ne hizmet veren, Ahmet Dündar başta olmak üzere, Doğan Mutlu, Gürol Güncan, İsmail Tur, Tunç Kökbuğur, Adil Artuner, Barış Yengiloğlu, Sevil Bölgen, Şefika Cinali, Hatice Yagan ve Gülşah Açıkel gibi gizli kahramanları ön plana çıkardı, hepsine duygularını anlatma imkanı tanıdı.
Hep söylerim, "Yöneticilik bir sanattır. Herkes idarecilik yapar ama yöneticilik yapamaz" diye. Ne diyelim, Allah herkese böyle yöneticiler nasip eylesin. Son sözüm futbolculara.
Çoğu kulübümüz borç içinde yüzüyor.
Futbolcularının paralarını ödeyemiyor.
Sizin için böyle bir sorun, bildiğim kadarıyla hiç olmadı.
Bunun karşılığı, biraz daha özveriyle, o güzel geceyi, yani şampiyonluğu bize yaşatmanız.
Bunu en fazla hak eden de, başkanınız Altınbaş olsa gerek.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tamer SANVERİR: Yaptı yine yapacağını
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN