Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Yıldırım' heyecan

AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, bugün saat 10.20'de Adnan Menderes Havalimanı'nda karşılanacak. Ardından da parti İl Merkezi'nde halka hitap edecek

Giriş Tarihi: 4.1.2014
AK Parti Büyükşehir Adayı Yıldırdım, bugün sahaya iniyor. AK Partililer tarafından havalimanında karşılanacak olan Yıldırdım, daha sonra AK Parti İl Merkezi'ne geçecek. Yıldırım, il binası önünde yaklaşık 6 bin kişiye seslenecek. Yarın da saat 11.30'da Kaya Termal Otel'de İl Danışma Meclisi Toplantısı'na katılacak. Pazartesi gününden itibaren de sivil toplum kuruluşlarıyla görüşmelere başlayacak. AK Parti İzmir Milletvekili Rıfat Sait, 2014 yılının herkese hayırlı uğurlu olması dileğiyle sözlerine başladı. 2014'ün seçim yılı olacağını belirten Sait, "Halkın sandıktaki kararı göreceğiz. Yerel seçimleri arkasından cumhurbaşkanlığı seçimleri yapılacak. Mart ayı çok önemli. Seçimler nerede olduğumuzu gösteren bir karne olacak. Seçim çalışmalarına çoktan başladım. AK Parti'nin felsefesinde şu vardır. Seçim biter ertesi gün diğer çalışmalar başlar. Her an sahadayız. Ben bu bakımdan AK Parti'yi çok seviyorum" dedi.

TEŞKİLAT, SEÇİME HAZIR

Halkla her zaman beraber olduklarını belirten Sait, şöyle devam etti; "Hizmet etmeye çalışıyoruz. Bu bakımdan seçime hazırız. Bugün sayın İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Binali Yıldırım İzmir'e geliyorlar. 10.20'de İzmir'de olacaklar. Binali Bey, milletvekilleriyle tek tek görüşüyor. Görüşmelerimizi yapacağız. Fikirlerimizi beyan edeceğiz. Binali Bey'in yanındayız. Kendisine bir rapor hazırlayıp verdim. Bütün meşgalemiz bu. Binali Bey'in kazanması benim kazanmamdır. Tek tek bütün ilçelerde gerekli çalışmaları yapacağız. Umudumuz var. İnanmıyorsanız inandıramazsınız. Bu seçimler bizim için dönüm noktası. Seçimler sadece Türkiye için değil, dünya için de çok önemli sonuçlar getirecek. Bunun farkındayız. Halkla kucaklaşmak benim için çok önemli. 3 aylık bir zamanımız var."

ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR
AK Parti İzmir Milletvekili Aydın Şengül ise, "İlçe belediye başkan adaylarının netleşmesini bekliyoruz. Tüm hazırlıklar yapıldı. Bir haftaya kadar belediye başkan adayları açıklanacak. Ocak sonuna doğru sahaya ineriz. İl teşkilatı olarak alt yapı çalışmalarını yapıyoruz. Bugün Binali Bey'i karşılayacağız" dedi. AK Parti İzmir Milletvekili Ali Aşlık da, teşkilat olarak 2014 yerel seçimlere hazır olduklarını vurguladı, "Teşkilatlarımız hazır. İlçe adaylarımızın belirlenmesini bekliyoruz. Çok güzel bir seçim çalışması yapacağız. Güzel bir seçim kampanyasıyla başarılı olacağımıza inanıyorum. Seçim çalışmalarında ulaşamadığımız kimse kalmayacak" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Yıldırım' heyecan
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN