Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Teşkilatta şevk ve moraller yükseldi

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım'ın İzmir'e gelmesi ve gördüğü ilgi, AK Parti İl Teşkilatı'nda doping etkisi yaptı

AK Parti İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Binali Yıldırım'ın gelişi kentte heyecan yarattı. AK Parti Teşkilatı da Yıldırdım'ın gelişiyle moral buldu. Partililer, "İzmir'de artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak" ortak görüşünde birleşti. İzmir Milletvekili Nesrin Ulema, Yıldırımın tam bir hizmet adamı olduğunu söyledi, sözlerini şöyle sürdürdü: "Cumartesi günü Sayın Bakanımız Binali Yıldırım İzmir'e geldi. 2 gündür de gerçekten de yoğun ilgi var. Yoğun katılım gerçekleşti. Biri miting büyüklüğündeydi. Binali Bey, Türkiye'de 11 yıllık AK Parti iktidarı boyuncu Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı olarak görev yaptı ve 81 ile güzel hizmetler götürdü. Kendisi tam bir hizmet adamı. Çalışkan ve güvenilir biri. Binali Bey'in adaylığı hem teşkilat nezdinde hem de halk tarafından istenen bir şeydi. Buna da Sayın Başbakanımız ve Bakanımız karşılık verdi. 2014 seçimleri eskisi gibi geçmeyecek. İzmir halkının teveccühü ile AK Parti İzmir'de en yüksek başarıyı sağlayacak. İzmir 15 yıldır CHP'li belediyeler tarafından yönetiliyor. Son 10 yıldır aynı başkan İzmir'in idaresinde. Sadece İzmirlilerin değil, dışarıdan gelenlerin de ortak görüşü; yerel hizmetler anlamında İzmir'in kötü olduğu. Kent içi trafiğimiz karmaşa içinde. Modern çöp depolama tesisimiz yok. İzmir'de bir çöplüğümüz bile yok. Bazı kentler çöpten elektrik üretmeye başladı. İzmir'de ise Harmandalı çöplüğü patlayacak diye herkesin yüreği ağzına geliyor. Yüzülebilir körfez projesini 10 yıl önce de duyuyorduk. Hala duyuyoruz. Kentsel dönüşüm aynı şekilde. İzmir'de nüfusun yarısı çarpık kentleşmenin olduğu yerlerde yaşıyor. Bu kadar çok hizmete ihtiyacı olan kente kabinenin en başarılı bakanı aday oldu. Bu İzmir için de büyük bir şans."

"SİYASET DIŞI bir aday"
İzmirlilerin çok kısa sürede Binali Bey'i benimsediğini vurgulayan İzmir Milletvekili Aydın Şengül, "Binali Bey vizyon sahibi biri. Çok kısa sürede çok başarılı projelere imza attı. Bazı projeleri hala devam ediyor. Bu projeler Türkiye'mizin kalkınmasında çok önemli bir yere sahip. İzmir olmadan Türkiye kalkınmaz. İzmir bugüne kadar Türkiye'nin kalkınmasına oranla fazla bir büyüme gösteremedi. İzmir ideolojik yaklaşımlarından korkularından sıyrılırsa kazanacak. İzmirliler siyaset dışı ve proje üreten kişi olan Binali Bey'i sevdi. Binali Bey ile İzmir'in kısa sürede kalkınacağına inanıyoruz. Binali Bey'e sadece AK Partililer değil, İzmir'i seven herkes oy verecek diye düşünüyorum" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Teşkilatta şevk ve moraller yükseldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN