Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Egebeta, 2014'te hedef büyütüyor

Giriş Tarihi: 9.1.2014
Egebeta kurucusu ve Genel Müdürü Gafur Alişer, aylık hedefler koyarak yol aldıklarını, yıllık hedefleri bu sayede daha kolay tutturduklarını söyledi. Teknoloji ve ürün yelpazesi konusunda sürekli atılım gerçekleştirdiklerine dikkat çeken Alişer, "2014 yılında da yüzde 30'luk büyüme hedefliyoruz. 2012-2013 arasında yüzde 70 büyüyen bir Egebeta gördük. 2014'te de 2013'ün son 3 ayını baz alıp hedef cirolarımızı belirledik" dedi.

'20 YILDIR SEKTÖRDEYİZ'
Kaliteyi daha uygun fiyatlarla tüketiciye sunmak için 2014 yılında Ar-ge çalışmalarına ağırlık vereceklerini kaydeden Alişer, "Mevcut ürünlerimizin piyasada artması için çalışıyoruz. 20 yıllık sektör hayatımızın ilk işi olan bariyerde de müşterilerimize yeni yıl kampanyası sunuyor, yıpranmış eski bariyerleri alıp, yerine yenilerini veriyoruz. Hızlı, seri üretim, bol yedek parça, güçlü satınalma ve finansman yapısının bize bu konuda yeni bir liderlik getireceğine inanıyoruz" diye konuştu.

EGEROLL İMZASI
İzmir'deki birçok prestij projesinde çözüm ortağı olarak yer aldıklarını ve projelerin temel aşamasında Egeroll markasının şartnameye konulduğunu ifade eden Gafur Alişer, Egeroll'ün 2013'te 15 seçkin projede yer almasından gurur duyduklarını söyledi, şöyle devam etti; 2014'te 10-15 yıllık deneyime sahip 140 kişilik güçlü kadro ile adım atıyoruz. Otomasyon hedeflerimizin bu olduğu düşünülürse, Egebeta'nın alüminyum grubunda geçen yıla göre kompozit satışında yüzde 40, alüminyum satışında da yüzde 100 büyüme hedefi var."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Egebeta, 2014'te hedef büyütüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN