Modacıların gözü bu fuarda olacak

Kültürpark'ta 22 Ocak'ta kapılarını açacak olan Gelinlik Fuarı'nda stant kurulumlarına başlandı. Dört gün sürecek ve sadece profesyonel ziyaretçiye açık olan etkinliğe, 174 firma katılacak

Giriş Tarihi: 18.1.2014
Hazır giyim ve moda sektörünün dünyada önde gelen sivil toplum örgütlerinden biri olan ve bu yıl 22. yılını kutlayan Ege Giyim Sanayicileri Derneği'nin (EGSD) öncülüğünde, 2007 yılından bu yana İZFAŞ tarafından gerçekleştirilen If Wedding Fashion İzmir-Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı, bu yılda modacıların gözünün İzmir'e çevrilmesini sağlayacak.

20 BİN KİŞİ

22 Ocak tarihinde kapılarını açacak ve 25 Ocak'a kadar sürecek Fuar, İzmirliler'e moda ziyafeti yaşatırken, Türkiye'nin ve dünyanın çok farklı noktalarından kente gelecek olan ziyaretçiler ve alım heyetleri sektöre ve kente kazandıracak. Bu yıl Fuar'da 153 yerli, 21 yabancı olmak üzere toplam 174 firma stand açarak ürünlerini sergilerken, 20 bin profesyonel ziyaretçinin gelmesi hedefleniyor. İZFAŞ'ın organizasyonu ve büyük destekleri ile bu yıl fuarlarını İzmir'de 8. kez açmanın onurunu ve gururunu yaşadıklarını ifade eden EGSD Yönetim Kurulu Başkanı Mukadder Özden, öncelikle Fuar'a ilgi gösteren, katılım gerçekleştiren firmalara teşekkür etmek istediğini söyledi.

EN BÜYÜK FUAR

2007 yılında dernekleri öncülüğünde başlayan fuarın her geçen yıl kendini geliştirerek bugünlere geldiğini ve artık Fuar alanının kendilerine yetmediğini dile getiren Özden, "22-25 Ocak günleri arasında gerçekleşecek Fuar'ımız Avrupa'nın en büyüğü olma özelliğine sahip. Firmalar yeni tasarımlarını ve ürünlerini sergileyecekler. Fuar'a çok sayıdaki firmaları seçici davranarak kabul ettik. Birçok firmayı yer yokluğu nedeniyle ne yazık ki geri çevirmek zorunda kaldık. İzmir'in adını moda alanında da dünyaya duyurmak için birçok yeni etkinliğe imza atmak istiyoruz" dedi. En çok özendikleri ve emek verdikleri fuarlardan birinin Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı olduğunu söyleyen İZFAŞ Genel Müdürü Mehmet Şakir Örs ise, "Bir yıldır bu fuara hazırlanıyoruz. Son yılların en iddialı, en güçlü IF Wedding Fuarı'nı gerçekleştirmeye hazırız" dedi.

MUKADDER ÖZDEN
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Modacıların gözü bu fuarda olacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN