Erken rezervasyonun şimdi tam zamanı

Giriş Tarihi: 24.1.2014

Lady Travel tatilini uygun fiyatla geçirmek isteyenler için erken rezervasyon fırsatı başlattı. 28 Şubat'a kadar devam edecek indirimler, yurtdışı turlarında da geçerli

Uygun fiyatlara tatile gitmek isteyenler için erken rezervasyon fırsatları başladı. Tatilciler, 28 Şubat'a kadar devam edecek olan erken rezervasyon kampanyaları ile sezon fiyatının yarı fiyatına tatil yapma imkanına sahip olacak. Erken rezervasyon indirimleri özellikle yurt dışı turlarında geçerli olacak.

DOĞRUDAN UÇUŞLAR
Müşterilerinin bütün seyahatlerine İzmir çıkışlı olarak başlayacak ve aktarmalar ile vakit kaybetmeyeceklerini belirten Lady Travel ortaklarından Funda Kurtdemir, "Yolcularımızı Türk Hava Yolları ile seyahat edecek ve tüm turlarımız İzmir çıkışlı olacak. Bu da bizim İzmir'e verdiğimiz değeri gösteriyor. Sezonun en canlı olduğu tarihlerde İspanya turu 950 euro iken erken rezervasyonlu fiyatı ise 500 euroya kadar iniyor. 28 Şubat'a kadar devam edecek erken rezervasyon döneminde alınan turlar 2014 yılının Nisan ayından sene sonuna kadar geçerli olacak. Yeni seyahat etmeye başlayacak olanların öncelikle İspanya-İtalya ve Orta Avrupa'yı tercih etmesini öneren Funda Kurtdemir, şöyle devam etti; "Dünyanın her yerine tur düzenleyebiliyoruz. Türkiye içi turlarda ise erken rezervasyonlarda yüzde 40'lara varan indirimler oluyor. Bize en çok gelen soruların başında 'Ya o tarihte gidemezsem ne olacak?' geliyor. Bu durumda ise turu satın alırken 15 euroya sigorta yapıyoruz. Olası bir iptal durumunda mazeretlerini belgeleyen müşterilerimiz mağdur olmuyor."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erken rezervasyonun şimdi tam zamanı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN