Fark yaratan memnuniyet

Ermat Grubu yöneticilerinden Ali Özerinç, otomotiv sektöründe yaptıkları yatırımlarla İzmir'de emin adımlarla ilerlediklerini belirtti, "Ermat Line'a olan ilgi bizim doğru yolda olduğumuzun göstergesi" dedi

Giriş Tarihi: 25.1.2014
Ege Bölgesi'nde 20 yılı aşkın tecrübesi ile faaliyetlerini sürdüren Ermat Grubu, otomotiv sektöründeki atılımlarına devam ediyor. Renault ve Dacia markalarının önemli temsilcileri arasında yer alan firma, uzun yıllardan beri Gaziemir ve Çamdibi bölgesinde İzmirli müşterilerine otomotiv alanında; satış, servis, sigorta, ikinci el ve kiralama hizmetlerini vermeye devam ediyor. 2013 yılı ile beraber, Çamdibi ve Çiğli'de yaptığı yeni yatırımlarla İzmir'de hizmet verdiği nokta sayısını üçe çıkaran Ermat Grubu, bu yatırımlarla müşterilerine daha yakın olmayı hedefliyor. Ermat Grubu'nun gelecek hedeflerinden bahseden Ermat Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Özerinç, yapılan yatırımlarla otomotiv sektöründeki yerlerini sağlamlaştırarak İzmir'de emin adımlarla ilerlediklerini belirtti.

BİRİNCİ SINIF SHOWROOM

Ermat Grubu, orta sınıf araç segmentinde Renault markası ile geliştirdiği kaliteli ve güvenli hizmet anlayışını, tamamlayıcı nitelikte olan lüks otomobil segmentinde de sürdürmeye devam ediyor. 2013 yılının son çeyreği itibariyle Ermat Grubu, lüks otomobil- de ikinci el ve sıfır otomobil talep eden müşterilerine "Ermat Line" markasını sunarak cevap verdi. Gaziemir'de Akçay Caddesi üzerinde 600 metrekarelik kapalı alanıyla birinci sınıf bir showroom yaptıklarını belirten Ermat Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Özerinç, yeni yarattıkları "Ermat Line" markasına gösterilen ilgiden oldukça memnun olduklarını dile getirdi, "Ermat Line, bizim ne kadar doğru bir çizgide olduğumuzun göstergesi. Deneyimli satıcı olarak, lüks otomobil müşterilerimize güvenilir hizmeti ancak yetkili satıcılar ile yaptığımız iş ortaklıkları ile sağlayabiliriz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Fark yaratan memnuniyet
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN