Ka-Style, şimdi de dünyaya açılıyor

Birçok markanın distribütörlüğünü ve bayiliğini yapan Ka-Style, şimdi de tüm dünyaya ürün satabilmek için online web sitesiyle daha iyi hizmet vermeye hazırlanıyor

Giriş Tarihi: 25.1.2014
Otomotiv sektöründe hizmet veren Kavuklar Otomotiv bünyesinden doğan Ka-Style, yazılım ve güç uygulamalarında kısa sürede Türkiye'nin önde gelen şirketlerinden biri haline geldi. Dünyaca ünlü ve sektörde öncü konumunda bulunan birçok markanın distribütörlüğünü ve bayiliğini de yapan Ka-Style, Kavuklar Grup'un 42 yıllık tecrübesini ve desteğiyle 2005 yılından beri faaliyet gösteriyor. Ülkemizde yaygın olmayan ileri detaylı temizlik ve nano wax uygulamaları, yakıt ekonomisi ve araç kişiselleştirme gibi çok geniş yelpazede hizmet sundukları için sektördeki en iyi firmalardan biri olduklarını belirten Kavuklar Akaryakıt Grup Başkanı ve Ka-Style Autoart Genel Müdürü Gökhan Kavuk, "İster dünya üzerinde uygulaması yapılmış, isterseniz de yepyeni bir projeyle müşterilerin istekleri doğrultusunda tüm araç kişiselleştirme işlemlerini yapabiliyoruz" dedi.

ALANINDA UZMAN KADRO

0 ve 2. el araç alım satımı, tuning, boya koruma, detaylı temizlik, cam filmi, aksesuar, tamponlar, jantlar ve yakıt ekonomisi yazılım uygulamalarında müşteri ihtiyaçları doğrultusunda hizmet veren şirket, şimdi tüm dünyaya ürün satabilmek için online web sitesiyle hizmet vermeye hazırlanıyor. Kastyle aynı zamanda Türkiye Pist Şampiyonası'nda yarışan araçlara hizmet, servis ve parça tedariği konularında, yurt dışında eğitim almış ve sertifikalı çalışan kadrosuyla hizmet veriyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ka-Style, şimdi de dünyaya açılıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN