Bayraklı'da, MHP sevgisi büyüyor

Giriş Tarihi: 28.1.2014

Vatandaşlardan büyük ilgi gördüklerini belirten MHP Bayraklı İlçe Başkanı Taşkın Işık, "Amacımız, güçlü ekibimizle 30 Mart'ta seçimi kazanmak" dedi

MHP Bayraklı İlçe Başkanı Taşkın Işık ve beraberindeki partililer, 10 gündür Bayraklı sokaklarını karış karış dolaşıyor. Büyük ilgi gören ziyaretlerde vatandaşların kendilerine büyük sevgi gösterdiklerini belirten Işık, "Amacımız Bayraklı'da bu kez seçim almak. Ekibimizle birlikte yapılması gerekenlerin listesini hazırladık. Hatta sıralamasını bile şimdiden yaptık" dedi. Esnaf, pazaryeri, dernek ve muhtar ziyaretlerinde sık sık notlar aldıklarını belirten Işık, "2009 seçimlerinden bu yana Bayraklılı vatandaşların yanındayız. Her girdiğimiz ortamda ilgi odağı haline geldik. Yaklaşık 10 gündür sokak sokak ziyaretler gerçekleştirip broşürlerimizi dağıtıyoruz. Bayraklılılar'ın büyük destek mesajları ve sevgi gösterileri ile karşılaşıyoruz. Bu da bizi fazlasıyla mutlu ediyor" dedi. Manavkuyu, Mansuroğlu ve Osmangazi mahallelerinde esnaf ve vatandaşların dertlerini dinleyen MHP heyeti, CHP'yi belediyecilik anlayışındaki başarısızlığı nedeniyle eleştirdi. Yerel yönetimi eleştiren Işık, "Esnaf ve mahalleliye projelerimizi anlattığımızda şaşırıp kalıyorlar. Bunlar hayata geçirilmeyecek projeler değil. Yıllardır yerel yönetimin başında bulunan CHP'liler, şimdiye kadar ne yaptı. Sadece park ve spor sahası açmakla hizmet olmaz. Vatandaşın çektiği sıkıntılara da çözüm bulunması gerekiyor. Yerel seçimi kazandığımız takdirde hizmet nedir herkes görecek" diye konuştu.

VATANDAŞ TEPKİLİ
MHP'li Işık, saha çalışmalarını hızlandırdıklarını dile getirdi, "Güçlü bir seçim ekibi oluşturduk. Yerel yönetim, belediyeciliği nedeniyle vatandaşların tepkisini çekiyor. Bir önceki seçimlerde CHP'ye oy verdiğini söyleyip bu seçimde MHP'ye oy vereceğini söyleyen yüzlerce Bayraklılı ile karşılaşıyorum. Yıllardır ilk defa bu kadar büyük ilgi görüyoruz ve bunun meyvesini 30 Mart günü vatandaşlarımız inşallah bize verecektir. MHP'nin üretken belediyeciliğini Bayraklı'ya getireceğimize inanıyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bayraklı'da, MHP sevgisi büyüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN