Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Asansörde gerçek güvenliği sağlıyor

Giriş Tarihi: 31.1.2014

Üç vardiya çalışan personeliyle 7 gün 24 saat hizmet veren KND Asansör, vatandaşların bina içerisinde güvenilir, rahat ve bekleme olmaksızın hareket etmelerine yardımcı oluyor

İzmir Karşıyaka'da bulunan KND Asansör, insanların bina içerisinde sorunsuz, güvenilir, rahat ve bekleme olmaksızın hareket etmelerini mümkün kılan çözümler sağlamak suretiyle hizmet veriyor. Firma, hastaneler, çok katlı binalar, dubleks, tripleks binalar, engelli asansörleri için özel ve ideal asansör çözümleri ile, profesyonel ekibiyle montaj ve revizyon yapıyor. Dünden bugüne, kalıcı değer oluşturup uzun süreli iş ortaklıkları edinmeyi önemsediklerini belirten KND Asansör yetkilileri, "Firmamız, çalışmalarında kazanmış olduğu başarıların haklı gururunu taşımaktadır. Montaj ve revizyon faaliyetlerimizde can güvenliğini ön planda tutarak, kalite standartlarımız daima yüksektir. Çalışma politikamızdan ödün vermeden en iyi hizmeti sağlamaktan onur duymaktadır" dedi.


Kalite çizgisini yüksek tutuyor
Müşteri memnuniyeti en önemli politikaları olduğunu belirten yetkililer, şöyle devam etti; "Amaca uygunluk, kullanımda güvenilirlik ve dayanıklılık kalite çizgimizi belirlemektedir. Yaşamlarını bedensel engelli olarak ya da yürümekte zorluk çekerek sürdürmek zorunda kalan kişilerin, gündelik yaşamlarındaki ulaşımlarını kolaylaştırmak amacıyla KND Asansör Ailesi olarak dikey tip, merdiven tipi engelli platformlarımızı, ayrıca yine engellilerin havuza ve denize ulaşımını sağlayan çözümler sağlıyoruz. Dublex ve triplex yapılarda, koltuk asansörü ile rahat ve güvenilir kullanım için çözümler üretmekte ve sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Yapılan projelerde, tarafımızdan istenmiş olan özel ölçülerde butik asansör yapmaktayız." Firmanın arıza ve onarım hizmetlerini, 3 vardiyalı çalışan personeliyle 7 gün 24 saat sunduklarını belirten yetkililer, sözlerini şöyle sürdürdü; "Kalite politikalarımıza ek olarak, hızlı gelişen dünyada değişen müşteri beklentilerine uygun tasarımlar yapıyoruz. Ürün kalitesini sürekli yükselterek müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlıyoruz. Yüksek kalitede teknolojik montajlar yaparak, tüm iş ünitelerimizde verimliliği artırıyoruz."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Asansörde gerçek güvenliği sağlıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN