Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Büyüdükçe fark yaratıyor

29 yıldır hizmet veren Oba Tente, kalitesiyle öne çıkıyor

Giriş Tarihi: 31.1.2014
1985 yılından bu yana faaliyetlerine devam eden Oba Tente, piyasaya sunduğu yüksek kaliteli fonksiyonel ürünler ile dikkat çekiyor. Babası Ali Eryaz tarafından kurulan firmanın istek ve ihtiyaçlar doğrultusunda üretim yaptığını söyleyen Raşit Eryaz, "Oba Tente dinamik yapısıyla kısa sürede sektörün öncü isimlerinden biri oldu"dedi. 5 sene öncesine kadar sadece gölgelendirme sistemleri üzerine üretim yapıldığını fakat günümüzde bahçe kapama sistemlerinin de revaçta olduğunu dile getiren Eryaz, "Kapalı alanlarda uygulanan sigara tüketim yasağı insanların soğuk havalarda bile içeriyi değil dışarıyı tercih etmesini sağladı. İşletme sahipleri de açık alanlarının daha kullanışlı hale gelmesi ve şık görünmesi adına bahçe kapama sistemlerini uygulatmaya başladılar" dedi.
Bahçe kapamasında açılır kapanır sistemlerin yoğun olarak tercih edildiğini bu sebeple kendilerinin de Pergotent adını verdikleri motorlu raylı tente sistemlerini ürettiklerini belirten Eryaz, 4 mevsim kullanılabilen ve hava koşullarından etkilenmeyen bu sistemlerin kendinden ışıklı olduğunu da belirtti. Ayrıca villa ve yazlıklarda da eski tip sundurmaların yerine açılır kapanır sistemlerin tercih edildiğini dile getiren Eryaz, şöyle devam etti:

4 MEVSİM KULLANIŞLI
"Pergo-Tent açık mekanları kapalı mekanlara tek tuşla döndürebilmek için geliştirilmiş son derece kullanışlı bir tente sistemi. Her türlü hava koşuluna dayanıklı ve kullanımı oldukça basit bir ürün. Etrafı şeffaf ve cam kapama sistemleriyle kapatılabilir. Konstrüksüyon olarak emprenyeli ahşap, alüminyum ya da ahşap görünümlü alüminyum kullanılabilmektedir. Kumaş olarak, UV ışınlarına karşı özel film tabakasıyla kaplanmış alev almaz membrane malzeme kullanılmaktadır. Aksesuar olarak kullanılan yağmur kanalı ve yağmur fitili sayesinde sistem yağmurlu havalarda da mekanınıza tam koruma sağlar."

ÇÖZÜM ODAKLI çalışıyor
Ülkemizde gölgelendirme sektörünün 5 sene öncesine kadar Avrupa'dan geri olduğunu fakat bugün ürettiği malları yurtdışına satar hale geldiğini söyleyen Eryaz, "Oba Tente olarak Türkiye'deki bayilik ağımızı oluşturduk. Bölgemizde kendi ekibimizle hizmet sunuyoruz. Önümüzdeki yıldan itibaren biz de yurtdışına ihracata başlamayı hedefliyoruz. Firma olarak müşterilerimize her zaman en kaliteli ürünü en hesaplı fiyatlarla sunuyoruz. Her zaman yeniliğe açığız" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Büyüdükçe fark yaratıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN