Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Köylüye söz verdi askerleri uğurladı

Giriş Tarihi: 1.2.2014

Kemalpaşa'yı ziyaret eden Başkan Kocaoğlu, "Köy tüzel kişiliğinin kapanmasınan ardından, köylünün kullandığı ne varsa, yine onun kalacak. Bunun için taahhütname imzalayacağız" dedi

Kemalpaşa ve mahallelerini ziyaret eden İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun gezisi renkli görüntülere sahne oldu. Askere giden gençlerin heyecanına ortak olan Başkan Aziz Kocaoğlu, Mehmetçik adaylarıyla birlikte "çiftetelli" oynadı. Kemalpaşa merkez, Örnekköy, Yukarı Kızılca, Aşağı Kızılca, Armutlu, Ören, Bağyurdu, Yiğitler, Sütçüler mahallelerini ziyaret eden Başkan Kocaoğlu, vatandaşlarla bir araya geldi, isteklerini dinledi. Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı'nın da katıldığı ziyaretlerde konuşan Başkan Aziz Kocaoğlu, köy tüzel kişiliklerinin kapanmasının ardından, köylülerin kullandığı ne varsa yine köylüler tarafından kullanılacağını söyledi. 30 ilçe belediye başkan adayıyla birlikte bu konuda bir taahhütname yayınlayacaklarını vurgulayan Başkan Aziz Kocaoğlu, "Köylünün malı köylüde kalacak. Onların bu malları kullanmalarına hiçbir şekilde müdahale edilmeyecek" dedi.

"HAYIRLI TEZKERELER"
Başkan Kocaoğlu, Armutlu ziyaretinde gençlerin asker uğurlama coşkusuna da ortak oldu. Boyunlarına bağladıkları kırmızı oyalı tülbentleriyle, davul ve zurna eşliğinde oynayan gençlere eşlik eden Başkan Kocaoğlu, "En büyük başkan bizim başkan" sloganları atan gençlere "En büyük asker bizim asker" sözleriyle karşılık verdi. Armutlulu gençlerle birlikte "çiftetelli" oynayan Başkan Kocaoğlu, Mehmetçik adaylarının hepsini tek tek öperek "hayırlı tezkereler" dileğinde bulundu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Köylüye söz verdi askerleri uğurladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN