Önceliğimiz esnaf olacak

Giriş Tarihi: 5.2.2014

Seçim çalışmalarını sürdüren MHP Büyükşehir adayı Murat Taşer, esnafla buluştu alışveriş merkezlerinin çokluğuna dikkat çekti, "Esnafımı AVM'lere ezdirmem" dedi

Seçim çalışmalarını hız kesmeden sürdüren MHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Taşer, Basmane esnafıyla bir araya geldi. İletişim teknolojileri sokağı olarak adlandırılan 'Eski Bit Pazarı' esnafıyla çay içip sohbet eden Taşer, "İzmir, bir esnaf ve ticaret şehridir. Bu gerçek İzmir'in 8 bin 500 yıllık bir yaşam şeklini ifade eder. Limanı da bunun en önemli delilidir" dedi.

"PAZAR GENİŞLEMELİ"
Parti teşkilatıyla birlikte kentteki ziyaret çalışmalarını sürdüren MHP Büyükşehir adayı Taşer, şöyle konuştu, "Ben esnaf çocuğuyum, esnaf bir babanın ve ailenin emeği alınteri kursağımda bulunuyor. Kendim de halen esnaflık yapıyorum. Sizlerin dertlerini sıkıntılarını çok iyi biliyorum. Belediyelerden yeterli hizmet alamıyor, çoğu zaman zabıtalar tarafından da para cezasına maruz kalıyorsunuz. Sizlere güçlü kadromuzla daha güzel bir çarşı hizmeti sunacağımızı şimdiden ifade edeyim. Burada oluşturulan iletişim teknolojileri çarşısı İzmirliler tarafından daha fazla ziyaret edilen bir pazar haline gelmeli. Büyük alışveriş merkezleri, esnafın önünde büyük engel oluşturuyor. Ben esnafımı AVM'ler karşısında ezdirmem. Milletvekilimiz Sayın Ahmet Kenan Tanrıkulu'nun sizlere söz verdiği gibi sözümüzün arkasındayız. Esnafın bakanı Sayın Tanrıkulu ben de esnafın başkanı olacağım." Esnafı ziyaretinden sonra esnaf odalarına gerçekleştireceği ziyaret programlarına katılmak üzere pazardan ayrılan Taşer, İzmir Esnaf Birliğine bağlı on odayı da ziyarette bulundu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Önceliğimiz esnaf olacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN