Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kocaoğlu'na 'namus' çıkışı

MHP İzmir adayı Murat Taşer, Kocaoğlu'nu eleştirdi, "Çete suçuyla karşı karşıya olan bir kişi 'namus' sözü veriyor. Halk çete liderine değil, vatan evlatlarına oy verecek" dedi

Giriş Tarihi: 10.2.2014
Seçim çalışmalarında hız kesmeden devam eden MHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Kenan Tanrıkulu ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Taşer, partisinin Bornova ilçe teşkilatının düzenlemiş olduğu katılım töreninde Kocaoğlu'nu sert sözlerle eleştirdi. Kocaoğlu'nun maske ile şehri yönettiğini söyleyen Taşer, "Kocaoğlu olmasaydı da olurdu. İzmir'i bürokratlar yönetseydi zaten bu kadar tesisi yapardı. Şimdi gelmiş bir de 'namus' sözü ediyor. Kendisi çete suçuyla karşı karşıya. Kim hangi namustan bahsediyor?" çıkışında bulundu.

"İŞİM GÜCÜM BELEDİYECİLİK"
Mesleğim belediyecilik olduğunu ve bu konuda tevazuma yer olmadığını belirten Taşer, "Gelsinler Çamdibi'ne Bornova'ya ya da hangi zeminde olursa ben varım. İzmir sevdamızı, hayallerimizi, projelerimizi konuşalım. Ben şöför Rıza'nın oğluyum. Devlet kaynaklı, belediye imkanları elimde yok. Sadece teşkilatlarımızın ve hemşehrileirmizin güzü var. Buyursunlar İzmirliler'in karşısına siyaset mühendisleriyle değil, bire bir çıkalım. Olduğumuz gibi maskesiz, takkesiz çıkalım huzura. Sayın Kocaoğlu bir de 'İzmir namuslulara oy verin diyor. Tabii ki öyle olacak. İzmir çete liderine değil, vatan evlatlarına oy verecek. Hem İzmir'e bir şey vermedin hem de yaparız diyorsun. Sen ne yaptın Kocaoğlu? Hakkında açılan davalardan kurtulmak için şimdi dokunulmazlık zırhı arıyor, milletvekilliği hesabı yapıyorsun. Bu mu senin namus anlayışın?" dedi. Beraberindeki heyetle Kınık'a çıkartma yapan Taşer, CHP'nin ilçeye hiçbir hizmet getirmediğini iddia etti, "Şuan İzmir Türkiye'de tarımsal üretimin yüzde 12'sini üretiyor. Ege Bölgesi'nde ise tarımsal üretimin yüzde 21'ini üretiyor. Ancak maalesef Türkiye'de kurulan Organize Tarım Sanayilerinden Ege Bölgesi ve İzmir nasibini almamıştır. Bunlardan bir tanesini hep birlikte el birliği ile bu bölgeye kuracağız" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kocaoğlu'na 'namus' çıkışı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN