'Kapım açık olacak'

Giriş Tarihi: 14.2.2014

AK Parti Bornova Belediye Başkan adayı Kaya, seçilmesi halinde oda kapısının menteşelerini çıkartacağını belirtti, "Vatandaş randevu ile yanımıza gelmeyecek. Biz onlara gideceğiz" dedi

AK Parti Bornova Belediye Başkan adayı İlhan Kaya, seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Çalışmalarında halkın içinde olan vatandaşlarla kucaklaşan Kaya, her gittiği yerde sevgi gösterileriyle karşılanıyor. Göreve geldiği takdirde makam odasının kapısını kapatmayacağını belirten Kaya, "Ben dertlerle dertleşen bir insanım. Düşünebiliyor musunuz? Vatandaşımız oyunu veriyor belediye başkanını seçiyor, ondan sonra onu oraya getiren vatandaş başkanla görüşme istediğinde randevu istemek zorunda kalıyor. Bizde asla böyle olmayacak. Kanunlar çerçevesinde elimizde gelen hizmeti gerçekleştireceğiz. Biz mazbatamızı aldıktan sonra, Ulu önder Atatürk'ün manevi huzuruna geçeceğiz, çelengimizi koyacağız. Ve kapımızın menteşeler çıkacak ve kesinlikle randevu olmayacak. Biz vatandaşa gideceğiz" diye konuştu. CHP'nin belediye başkan adaylarını açıklamasının ardından değerlendirmede bulunan Kaya, aday adayı olduğu andan itibaren, "CHP adayı kim olacak" gibi bir hesap yapmadıklarını belirtti, "Bizim tek bir hesabımız var. O da, Bornovalı seçmene AK Parti Belediyeciliğini nasıl tattırırızın hesabıdır" diye konuştu. 30 yıllık siyasi hayatındaki tek amacının vatandaşa hizmet olduğunu ifade eden Kaya, şöyle devam etti; "Bornova'da yapılacak çok iş var. Vatandaşı mağdur etmeden kentsel dönüşüm yapacağız. Bornova'nın her sorunu için projeler ürettik. Zamanı gelince paylaşacağız. Bornova'yı yaşanabilir marka kent yapmak için gece gündüz çalışacağız. İnşallah hayırlısı ile halkımızın oyları ile 30 Mart'ta Belediye Başkanı olarak Bornova'ya hizmet vermeye başlayacağım."

"Sorunları biliyorum"
Bornova'nın yeni yasa ile 45 mahalleye ulaştığını belirten Kaya, "Ben Bornova'nın kılcal damarlarmı biliyorum. Gerçekten 30 yıldır belediyecilikten nasibini almamış yerler var. Bir sefer şunu yapmamız gerekiyor. Çamdibi, Altındağ problemini biz sosya-kültürel yönden çözemezsek Bornova merkezini rahatlatanlayız" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Kapım açık olacak'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN