Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bayraklı'nın 'Sarı' sevgisi

Seçim çalışmalarını vatandaşların büyük ilgi ve desteği ile sürdüren AK Parti Bayraklı Belediye Başkan adayı Sarı, "İlçeme hizmet etmekten başka birşey düşünmüyorum" dedi

Giriş Tarihi: 15.2.2014
AK Parti Bayraklı Belediye Başkan adayı İsmail Sarı, seçim turlarına aralıksız devam ediyor. Yoğun seçim programlarını gerçekleştirdiği bir dizi ziyaretle sürdüren Sarı, Bayraklı Sevgi Yolu'nda esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Sarı'ya ziyaretleri sırasında AK Parti İzmir Milletvekili Hamza Dağ eşlik eti. İlçede kısa sürede her kesimden insanın sempatisini kazanan Sarı, Bayraklı Sevgi yolunu bir baştan bir başa gezerek esnafla bir araya geldi. Gördüğü ilgiden hayli memnun kalan Sarı, "İlginize, sevginize layık olmaya çalışacağım. Bayraklı'yı, bu ilçenin insanlarını çok seviyorum ve ilçeme hizmet etmek istiyorum" diye konuştu. Aday gösterildiği tarihten itibaren dur durak bilmeden çalışan İsmail Sarı, "Bayraklı'nın daha fazla kaybetmeye tahammülü yok. Bayraklı'ya çözüm olmak istiyorum dedi. İlçede uzun yıllar esnaflık yapan Sarı, şöyle devam etti; "Çaldığımız her kapıda, girdiğimiz her esnaf dükkanında hoşgörüyle ağırlanıyoruz. Bayraklı halkının bizlere olan güvenini boş çıkarmayacağız. Bizler buranın evlatlarıyız. İlçeyi tanıyoruz, sorunlarını biliyoruz. 30 Mart'ta 'İzmir'de güneş bir başka doğacak' derken ciddiyiz. İzmir'e, Bayraklı'ya çözüm olmaya geldik ve bu işi hep beraber başaracağız." Sarı, girdiği bir döner dükkanında ustanın ricası üzerine döner keserken, "Herkes kendi işinde usta... Uzaktan kolay görünse de döner kesmek başka bir ustalık ister" dedi. Kestiği dönerden tadan Sarı, çevresindekilere de döner ikram etti. Esnaf ziyaretinin ardından Bayraklı İşadamları Derneği ziyaretiyle programını sürdüren İsmail Sarı, burada Dernek Başkanı Ömer Yılmaz ile görüştü.

KARABAĞ İSYANI

AK Parti Bayraklı Belediye Başkan adayı İsmail Sarı'nın Sevgi Yolu üzerinde ziyaretlerini gerçekleştirdiği esnada bir grup topluluk Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ'ın yeniden CHP'den ilçeye aday gösterilmesine tepki gösterdi. Parti binası önünde "Kocaoğlu istifa, Hasan Karabağ'ı istemiyoruz" sloganı atan grup, ikinci kattan sarkıtılan Hasan Karabağ posteri üzerine, parti yöneticileri ile sözlü tartışmalar yaşadı. Aşağı sarkıtılan posterin ucundan yakalayan grup posteri yırtarak tepki gösterdi. Kararların tekrardan gözden geçirilmesi gerektiğini söyleyen protesto grubu çarşı boyunca sloganlarını devam ettirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bayraklı'nın 'Sarı' sevgisi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN