Vaatler unutuldu

Giriş Tarihi: 19.2.2014

Gaziemir adayı Baykalmış, AK Parti için hizmette imkansız diye bir şey olmadığını söyledi "Mevcut yerel yönetim verdiği sözleri tutmadığı gibi hala yeni vaatlerde bulunuyor" dedi

AK Parti Gaziemir'de Sandık Asil Toplantısı, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci'nin de katılımıyla düzenlendi. AK Parti Gaziemir Seçim Koordine Merkezi'nde (SKM) yapılan toplantıya Bakan Zeybekçi'nin yanı sıra AK Parti Gaziemir Belediye Başkan adayı Kerem Fahri Baykalmış, İlçe Başkanı Sabır Telingün, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleriyle partililer katıldı. Yoğun katılım ve coşkunun gözlendiği toplantıda partililere seslenen Baykalmış, "Kimse yaptığı işi hor görmesin ve herkes elini taşın altına soksun. Biz AK Parti'nin olduğu hiçbir bölgede imkansızlık görmüyoruz. Halkın gönlüne girin, gerisi gelir" dedi. Konuşmasında Gaziemir'in sorunlarının çok olduğunu söyleyen Baykalmış, partililere her bir seçmene ayrı ayrı ulaşıp sorunlarını dinleyin talimatı verdi. Halkın rızasını kazanmanın oy kazanmaktan önce geldiğini söyleyen Baykalmış, "AK Parti için hiçbir il ve ilçede imkansız diye bir şey yoktur. Biz iktidar partisiyiz. Güçlüyüz. Giderek de büyüyoruz. Zoru başarmak bizim işimizdir. Her bir seçmene ayrı ayrı ulaşacak, onun gönlünü kazanacağız. Vatandaşın derdini dert edineceğiz. Sorunlarını dinleyeceğiz. Oy için değil, Allah rızası için bunu yapacağız" dedi.

TESPİTLERİNİ AÇIKLADI

Mevcut Gaziemir Belediyesi yönetimine başarısız bir yönetim sergilediği ve verilen sözleri yerine getirilmediği gerekçesiyle eleştirilerde bulunan Baykalmış, şu tespitlerde bulundu; "Şu an yapımı hala devam eden Gaziemir Belediye Hizmet Binası, 5 senedir inşaat halinde. Binanın açılış tarihini geçtiğimiz 29 Ekim olarak vermişti ama bu sözü de tutamadılar. Her işte olduğu gibi bu işi de yüzlerine bulaştırdılar. Öte yandan Atıf Bey Mahallesi'ne ne olduğu belirsiz bir park yaptılar. Bu parkı 350 bin liraya mal ettiler fakat parktan istifade edebilen kimse yok. Kapalı Pazaryeri sözü verdiler ama bunu da beceremediler. Sarnıçlılara verilen sözler de tutulmadı. Ancak ne hikmetse halen söz vermekteler, halen Gaziemirlilere vaatlerle bulunuyorlar. Bunları anlamak gerçekten güç." SKM'de düzenlenen toplantıya katılan Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi, partililerin arasında heyecanlı anların yaşanmasına neden oldu. Baykalmış'dan seçim çalışmaları ve ilçe hakkında genel bilgiler alan Zeybekçi, "Gaziemir'in teşkilat yapısını, birlikte ne kadar güçlü olduklarını gördük. Teşkilat seçimlere hazır. Bütün arkadaşlar heyecanlarını bize hissettirdiler. Pırıl pırıl, genç, dinamik adayı Kerem Baykalmış ile Gaziemir'in yarınlarının daha iyi olacağına yürekten inanıyorum" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vaatler unutuldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN