Türkiye'nin en iyi haber sitesi

50 yazar bir roman

Türkiye'de ilk kez 50 yazar bir araya geldi, "Sensiz Ölümdür Aşk" adlı romanı yazdı. Kitap İstanbul'un ardından yarın saat 17.00'de Optimum Outlet'te İzmirli okuruna tanıtılacak

Giriş Tarihi: 21.2.2014
Proje 2011 yılında, gazeteci - yazar Gökmen Küçüktaşdemir'in çok yazarlı interaktif bir kitap yazma fikriyle başladı. Fikrin çıkış amacı, bir araya gelecek yazarların yazdığı kitaptan elde edilecek gelirin eğitime bağışlanmasıydı. Zamanla projeye destek verenlerin sayısı arttı ve 'Herkes Biraz Yazar' grubu kuruldu. Müzisyen Hakan Asılkefeli'nin de gruba katılmasıyla proje büyüdü.

KLİBİ DE BULUNUYOR

Romanla aynı adı taşıyan bir müzik albümü ve Sensiz Ölümdür Aşk şarkısının bir de klibi bulunuyor. Kitap, 14 Şubat 2014 Sevgililer Günü'nde Destek Yayınları'ndan çıktı. "Sensiz Ölümdür Aşk" adlı roman ve müzik albümü için, İstanbul'dan sonra yarın İzmir Optimum Outlet'te saat 17.00'de bir lansman düzenlenecek. İzmir'deki lansmanda proje- de yer alan kadın yazarlar kırmızı elbiseleriyle sahne alacak. Erkekler de takım elbise giyecekler. Bir "Sosyal Sorumluluk" projesi olan Sensiz Ölümdür Aşk adlı roman ve albümünden elde edilecek gelir Ulusal Down Sendromu Derneği'ne, down sendromlu çocukların eğitiminde kullanılması için bağışlanacak. Yazar grubunun içinde; gazeteci, haber spikeri, reklam yazarı, ajans sahibi, organizasyon şirketi sahibi, oyuncu ve doktor gibi farklı meslek gruplarına sahip insanlar bulunuyor.

İŞTE O YAZARLARIN İSİMLERİ
Alper Baran Esin, Altuğ Selçuk, Aylin Onart, Aynur Kuran, Babacan Pesenkurdu, Bahadır Yüksekşan, Banu Şen, Berna Ergin, Birgen Engin, Burcu Tuna, Didem Baydar, Dilara Çağlayan, Duygu Erşen, Düşü Bi Yerde (Emre Akdemir, Hatice Çelenk, Alper Akdeniz, Ece Tüzün, Öznur Usanmaz), Ece Türkmut, Eda Lortlar, Eda Ongün Balık, Elvan Karanfil, Engin İnce, Erdem Erdoğan, Erhan Gölbey, Esin Sayın Kayser, Filiz Kahraman, Fulya Demirören, Gökhan Köküşoğlu, Gökmen Küçüktaşdemir, Güneş Saraçoğlu, Hakan Asılkefeli, Hakan Urgancı, Halil Fincan, Jülal Malhatun Zalma, Kezban Şahin Taysun, Leyla Bal, Manolya Özek, Mehmet Erduğan, Melike Çerçioğlu, Namık Kuyumcu, Necmettin Tetik, Olcay Meşe, Oya Pardak, Selin Tabak, Senem Yazıcı, Şeyda Şentürk, Yeliz Pesenkurdu, Yeşim Kırlı, Zeki Hozer.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
50 yazar bir roman
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN