Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Sözlerinin birini bile tutmadılar'

AK Parti Gaziemir adayı Baykalmış, Sarnıç buluşmasında Balkanlılara seslendi: "CHP'li belediye yönetimi sizleri ötekileştirdi, hiçbir sözünü tutmadı, cevabını sandıkta verin!"

Giriş Tarihi: 21.2.2014
AK Parti Gaziemir Belediye Başkan adayı Kerem Fahri Baykalmış, Gaziemir ve özellikle Sarnıç'ta yaşayan Balkanlılarla buluştu, katılımcıların coşkusu genç belediye başkan adayına moral verdi. Kendisi de göçmen asıllı olan AK Parti adayı, hemşehrilerinin ilgisinden mutluluk duyduğunu söyledi. İzmir Miiletvekili Rıfat Sait, ilçe yönetim kurulu üyeleriyle partililerin katıldığı toplantıda konuşan Baykalmış, CHP'li Gaziemir Belediyesi yönetimine sert sözlerle yüklendi. Sarnıç'ın yıllardır ötelendiğini, hizmet alamadığını söyleyen Baykalmış, "Size otobüs göndermeyenlerden, pazar yeri yapmayanlardan, sizi çamura mahkum edenlerden, size iş sözü verip sözlerini yerine getirmeyenlerden, sizi ötekileştirenlerden hesap sormayacak mısınız?" diye sordu.

"SORUNLARI BİLİYORUZ"
Sarnıç'ın muhtarlık bile elde etmek için 16 yıl beklediğini hatırlatan Baykalmış, şunları söyledi: "Biz Sarnıç'ta yaşayan insanların sorunlarını çözmek, ötekileştirilmiş Sarnıç'a eşit hizmet getirmek için geliyoruz. CHP'li belediye yönetimi tarafından verilen sözleri unutmadık. Hiçbirini tutmadılar. Biz Gaziemir ve Sarnıç'ın problemlerini biliyoruz. 2B sorununu, tapu sorununu çözmeye talibiz. 2009 yerel seçimlerinde Gaziemir'de bir yol kazası yaşadık ve CHP'ye kaptırdık. Şimdi söz veriyorum, kimseyi mağdur etmeden Gaziemirlinin, Sarnıçlının tapu sorunları çözülecek, 2B çalışmaları tamamlanacak" dedi. Baykalmış, trafik sorununu hızla çözeceklerini, söyledi, "Yönetime geldiğimiz takdirde Sarnıç'tan bir arkadaşımızı belediye başkan yardımcısı olarak atayacağız" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Sözlerinin birini bile tutmadılar'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN