Başbakan, Uşak mitingi ile başlıyor

Giriş Tarihi: 27.2.2014

AK Parti, CHP ve MHP liderleri, İzmir başta olmak üzere, Ege Bölgesi'ndeki illeri ziyaret edecek, adaylarına destek isteyecek. Ege'deki ilk mitingi Başbakan Erdoğan Uşak'ta düzenleyecek

İzmir' de siyasi partiler seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürürken, parti liderleri de Ege Bölgesi'ne geliyor. Bu kapsamda bugün Uşak'a gelecek olan AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, saat 15.30'da düzenleyeceği mitingle vatandaşlara seslenecek. Ardından 1 Mart Cumartesi günü Denizli'ye geçecek olan Başbakan Erdoğan, 2 Mart'ta da Muğla'da olacak. Başbakan Erdoğan'ın 16 Mart ya da 23 Mart'ta İzmir'e gelmesi bekleniyor. Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım'ın İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı olması ile İzmir'de başlayan AK Parti rüzgarına destek verecek olan Başbakan Erdoğan, vatandaşlara seslenecek. Yıldırım'ın açıkladığı 1414 Proje ile ilgili açıklamalar yapması beklenen Erdoğan'ın, İzmir'e yönelik özel açıklamalarda bulunması da bekleniyor. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İzmir'de gelen ilk lider olacak. Bahçeli, 5 ve 6 Mart günlerinde İzmir'de olacak. Bahçeli, programı kapsamında İzmir merkez ve ilçelerini gezecek, buralarda mitingler yapacak, partisinin adayları için destek isteyecek. Bahçeli'nin 1 Mart'ta da Balıkesir'de olması bekleniyor.

KILIÇDAROĞLU 22 MARTTA

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu da, İzmir mitingini 22 Mart Cumartesi günü Gündoğdu Meydanı'nda yapacak. Aday belirleme sürecinde yaşanan krizler endeniyle zor günler geçiren CHP'nin, Gündoğdu Meydanı'ndaki mitinginde Kılıçdaroğlu, İzmirlilere seslenecek. Öte yandan miting tarihleri konusunda AK Parti'nin, ilk olarak 16 Mart'ı belirlediği belirtildi. Ancak CHP mitinginin 22 Mart'ta olması nedeniyle AK Parti'nin tarih değiştirip mitingi 23 Mart'a alabileceği de öğrenildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başbakan, Uşak mitingi ile başlıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN