Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Muhtarlarımız sağ kolum gibi olacak

DSP Bayraklı Belediye Başkan adayı Hüseyin Aslan muhtarlarla bir araya geldi "Benim dönemimde her biriniz başkan yardımcısı gibi görev yapacaksınız" dedi

Giriş Tarihi: 28.2.2014
DSP Bayraklı adayı Hüseyin Aslan, muhtarlar ve muhtar adayları ile buluştu. Aslan, "Muhtarlarımızla elele verip Bayraklı'yı marka ilçe yapacağız" diye konuştu. Manavkuyu'daki buluşmada muhtarları ve isteklerini dinleyen Aslan, planlarını paylaştı. Mansuroğlu Mahallesi sakinleri ve Bayraklı Muhtarlar Derneği Başkanı Yusuf Özde'nin de katıldığı buluşmada Aslan, "İzmir artık seçim havasına girdi. Öncelikli sorunlar belli; kentsel dönüşüm ve işsizlik. Buradaki vatandaşın yoksulluğunun giderilmesi ve de Bayraklı'nın kentleşme sürecinin hızlandırılması gerekiyor. Halkın beklentisi de bu" dedi.

"SİYASET ÖĞRETMESİN"
Bayraklı'nın tepeden tırnağa yeniden planlanması gerektiğini vurgulayan Aslan, ilçenin zenginliğini yaşayamayan halka demokratik bir belediyecilik anlayışı ile hizmet götürecekleri sözünü verdi. 5 yıl önce Bayraklı'nın bir kısmının Bornova, bir kısmının Çiğli, bir kısmının Karşıyaka'da olduğunu hatırlatan Aslan, şunları söyledi: "Bayraklı 5 yıl önce belediye oldu, bağımsızlığına kavuştu. Ama son 5 yıla bakıldığında Bayraklı'da elle tutulur, gözle görülür bir şey yapıldığını göremiyorum. Biz burada bu seçimi halkla beraber alacağız. Benim geçmişim geleceğime kefil. Buradaki işsiz, çaresiz ve yoksul vatandaşlarımız bir arayış içindeler. Burada bir boşluğu dolduracağız." Aslan; kendisini yalnız DSP'nin değil; AK Parti'nin, CHP'nin, BDP'nin, MHP'nin de adayı gördüğünü söyledi, sözlerini şöyle sürdürdü: "Başarıyla çıkacağımıza inanıyorum. Gördüğüm tablo onu gösteriyor. Siyaset, yalan yanlış, yapılmayacak sözler vermek değil, halka hizmettir. Kimse kimseye siyaset öğretmesin. Benim siyasi anlayışım halka hizmeti kapsıyor. Benim siyasi anlayışım herkese mavi boncuk dağıtmayı, eşi dostu gözetmeyi reddediyor. Dost kapısı belediye sosyal demokrat halkçı belediye nasıl yönetilirmiş, nasıl paylaşılırmış bunu kent idaresinde çok önemli gördüğüm muhtarlarımızla birlikte Bayraklı'da 31 Mart itibariyle göstereceğiz. Muhtarlarımızın her biri adeta birer başkan yardımcısı gibi görev yapacak."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Muhtarlarımız sağ kolum gibi olacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN