'Çalışmalarımıza ve bize güvenin'

AK Parti Gaziemir adayı Baykalmış, hemşeri derneklerini ziyaret etti, "Eğer halinizden memnunsanız bize oy vermeyin. Değilseniz sıkıntıları çözecek kişilere yönelin" dedi

Giriş Tarihi: 1.3.2014
AK Parti Gaziemir Belediye Başkan adayı Kerem Fahri Baykalmış, seçim çalışmalarına ilçede gerçekleştirdiği hemşehri derneği ziyaretleriyle devam etti. Ziyaretleri kapsamında ilk olarak Gaziemir Kars-Ardahan-Ildır Kültür ve Dayanışma Derneği'nde temaslarda bulunan genç başkan adayı Kerem Fahri Baykalmış, dernek üyeleriyle bir araya gelerek tanışma toplantısı gerçekleştirdi. Baykalmış burada gerçekleştirdiği konuşmasında, "Gaziemir'in şu anki halinden memnunsanız bize oy vermeyin. Yok memnun değilseniz ihtiyaçlarınızı çözecek olanlara oy vermelisiniz" dedi. AK Parti'nin genç ve dinamik adayı Baykalmış, seçim turlarına büyük bir enerjiyle devam ediyor. Gerçekleştirdiği hemşehri derneği ziyaretleriyle her kesimden Gaziemirli'ye ulaşan Baykalmış, önceki günde 3 dernek ziyaretiyle temaslarını sürdürdü. Seydiköylüler Derneği'ni de ziyaret eden Baykalmış, burada da dernek üyeleriyle istişarelerde bulundu.

STK'LARA ÖNEM VERİYOR

Yerel yönetimlerde sivil toplum kuruluşlarının rolüne dikkat çeken Baykalmış, "Ortak akıl ve sizlerin katkılarıyla yerel yönetim anlayışında katılımcı bir yol izleyerek halkı yönetime ortak edeceğiz. Sivil toplum kuruluşlarının bu noktada öneminin farkındayız. Ben her zaman sivil toplum kuruluşları ve derneklere şu soruyu soruyorum; sizler bizden ne istiyorsunuz? Hangi projeleri hayata geçirmemi istiyorsunuz? Burada derneklerin rolü çok önemli ve bu soruların cevapları ilçenin ihtiyaçlarını ortaya çıkarıyor. Bu bakımdan STK'lar adeta gözümüz kulağımız niteliğinde" diye konuştu. Dernek buluşmalarını Gaziemir Seydiköylüler Derneği ziyaretiyle noktalayan Baykalmış, Seydiköy'ün yerel geçmişini yaşatacak projeleri hayata geçirmek istediğini söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Çalışmalarımıza ve bize güvenin'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN