Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"Hizmetlerimiz ortada yapacaklarımız belli"

Başkan Kocadon'un, 'Konacık'ta inşaat belediyeciliği yapıyor' eleştirisine cevap veren Tosun, "Söz verdiğimiz projelerimizi gidip bir görsün" dedi

Giriş Tarihi: 1.3.2014
MHP Bodrum Belediye Başkan adayı, Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun, MHP Gümüşlük Seçim İletişim Merkezi'nin açılışına katılmak üzere gittiği beldede ziyaretlerde bulundu. Buradaki konuşmasında kaynakların doğru kullanılmadığına dikkat çeken Tosun, "Kaynaklarınızı doğru kullanıp, yatırıma yönlendireceğiz. Bodrum Ankara'dan zengin, sadece biz bunun farkında değiliz. İşte Konacık bunun farkına vardı ve gereğini yaptı. Şimdi Bodrum'da gereğini yapacağız" diye konuştu.

"GÜLÜP GEÇMEYECEĞİM"

Sürekli haksız ve maksatlı eleştirilere, dedikodulara ve karalama kampanyalarına maruz kaldıklarını ifade eden Başkan Tosun, CHP adayı Mehmet Kocadon'un, Konacık ziyaretinde söylediklerine cevap verdi, şöyle konuştu: "Zaman zaman bazı siyasi parti adaylarının belediye başkan adayları beldemle ilgili söylemlerini duyuyor, gülüp geçiyordum. Fakat bugün gülüp geçmeyeceğim. Bir arkadaşımız demiş ki, 'Konacık Belediyesi inşaat belediyeciliği yapıyor.' Biz ilk 5 yıl vatandaşlarımıza dedik ki, 'Altyapı belediyeciliği yapacağız. İkinci 5 yılda, sosyal ve kültürel belediyeciliğin adımlarını atacağız.' O arkadaşımıza buradan sesleniyorum; 'Lütfen Pedasa Antik Kenti'ni gezin! Orada Kültür Bakanlığımız ve Konacık Belediyemiz ile birlikte yapmış olduğumuz kazı çalışmalarını bir görün, antik kent yolunu görün. El sanatları merkezimizde günlük kurs gören, el emeği göz nuru eserlerimizi üreten hanımefendileri bir ziyaret edin. Ayrıca toplumun her kesimine saygılı olan bir belediyecilik anlayışı ile 'inançlara ve kültürlere saygılıyız' sözümüzün arkasında durarak yaptığımız, 'cami ve cemevi projelerini dolaşın' derim. Yine 20'nin üzerindeki modern çocuk parkımızı görmelerini tavsiye ederim."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Hizmetlerimiz ortada yapacaklarımız belli"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN