Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hüseyin Aslan'dan 'güç birliği' çağrısı

Giriş Tarihi: 1.3.2014
DSP Bayraklı Belediye Başkan adayı, Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan, CHP'li küskünlere çağrıda bulundu. Bayraklı için, Bayraklı'ya hizmet için tüm küskünleri kenetlenmeye çağıran Aslan, "Hem ülkemiz hem de kentimiz Cumhuriyet değerleri açısından kritik bir dönemden geçiyor. Bu nedenle seçim sürecinde daha hassas olmalıyız. CHP kadrolarında görev almış, gönül vermiş ya da üye olan tüm vatandaşlarımızı, ilçede yaşayan küskünlerimizi tek bir vücut olmaya davet ediyorum" dedi.

ŞAİBESİZ YÖNETİM

Kendisinin Atatürk ilkeleri ve cumhuriyet değerlerine bağlı bir yurttaş, aynı zamanda bir yönetici olarak yıllardır aydınlanma yolunda projeler geliştirdiğini, sosyal faaliyetler yürüttüğünü kaydeden Aslan, bu değerler temelinde halkçı ve şaibesiz bir yerel yönetimin sözünü verdi. CHP'de hem Atatürk'ün hem Cumhuriyet'in en büyük kazanımlarından biri olduğuna dikkat çeken Aslan, "Bunu kimse inkar edemez. Ancak gelinen noktada kökleri bu kadar güçlü olan bir siyasi örgütün, iç çekişme ve zaafiyetlere teslim edilerek, çok sayıda yurttaş, küstürüldü" diye konuştu.

"TEK YUMRUK OLALIM"

Yaşanmakta olan tabloyu üzülerek izleyen hatta gönlü kırılmış olan, umutsuzluğa kapılarak sandığa gitmek istemeyen çok sayıda vatandaş olduğunu kaydeden Aslan, "Kaybedecek zamanımız yok. Ülkemizin ve kentimizin içinden geçtiği bu tartışmalı, şaibeli ve belirsiz süreç çocuklarımızın geleceğine düşen gölgedir. Hizmetin partisi yoktur, olmamalıdır. Ben CHP'ye gönlü kırık olan, küskün tüm dostlarımı Bayraklı için tek yumruk olmaya çağırıyorum. Sonra da hep birlikte Bayraklı'yı Cumhuriyet'in gerçek bir kalesi yapmak için mücadeleye çağırıyorum" dedi. Sosyal demokrasinin gerçek anlamda uygulanacağı güzel günlerin mutlaka geleceğine vurgu yapan Aslan, "Bu ancak bizim vaat etti��imiz yerinden yönetim, birlikte üretim ve birlikte kalkınma modelleriyle mümkün olacaktır. Bunu da Bayraklı'da örnek bir şekilde hayata geçireceğiz. Yeter ki güçlerimizi birleştirelim. Sandığa gidip, hizmete oy verelim" ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hüseyin Aslan'dan 'güç birliği' çağrısı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN