'Çözüm için geliyoruz'

CHP Karşıyaka adayı Hüseyin Mutlu Akpınar, sorunların farkında olduklarını ve çözüm için tüm güçleriyle çalışacaklarını söyledi

Giriş Tarihi: 5.3.2014
Yerel seçim çalışmalarını sürdüren CHP Karşıyaka Belediye Başkan adayı Hüseyin Mutlu Akpınar, imar, yeşil alan ve AVM sorunlarıyla boğuşan Mavişehir'i ziyaret etti. 2. Etap ve Albatros sitelerinin yönetim kurulu üyeleri ile biraraya gelen Akpınar, mevcut sorunların farkında olduklarını ve çözüm için tüm güçleriyle çalışacaklarını söyledi. Şemikler'de kahve ziyareti yapan Akpınar, Kaymakam Saadettin Yücel'i de makamında ziyaret etti. Mavişehir sakinleri tarafından sevgi ve samimiyetle karşılanan CHP adayı Akpınar, kronikleşen sorunların, aşılamayacak engeller olmadığını ve yasal çerçevede tüm sorunları gidermek için çaba sarfedeceklerinin sözünü verdi. Sorunların farkında olduklarını ve yasal sınırlar içinde çözüm getireceklerini söyleyen Akpınar, "Yaşanabilir, konforlu bir kent ve katılımcılığın esas olduğu bir yönetim hayal ediyoruz. Ranttan yana değil, halktan yana yöneticilik yapacağım. Toplumun genelini ilgilendiren projelere imza atacağım. Tehditten, baskıdan da korkmam. Sizinle yürürüm. Her eksik tamamlanacaktır" dedi.

İMAR MÜJDESİ
Şemikler'de, Siirtli vatandaşların sıklıkla uğradığı kahvehaneyi de ziyaret eden Akpınar, vatandaşların yoğun sevgisiyle karşılandı, Karşıyaka'nın her bölgesine eşit hizmet götüreceklerini belirtti. Vatandaşların yol, kaldırım ve imar düzenlemesi ile ilgili sıkıntılarını gidereceklerini söyleyen Akpınar "İmar sorununuzu çözeceğiz. Ben bu halk için doğru bildiğim her adımı atmaya ve gerekirse ceza çekmeye razıyım. Ekibimle birlikte hizmet etmekten başka düşüncemiz yok" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Çözüm için geliyoruz'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN