Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Güzelbahçe tek yürek

AK Parti Güzelbahçe Belediye Başkan adayı Dr. Cengiz Sandıklı, projelerine çok güvendiğini belirtti, "Kısa sürede İzmir'in vitrin ilçesi olarak öne çıkacağız" dedi

Giriş Tarihi: 10.3.2014
AK Parti Güzelbahçe Teşkilatı, parti içi dayanışma ve meclis üyesi aday tanıtımları dolayısıyla düzenlenen yemekte bir araya geldi. Programa AK Parti İzmir Milletvekili Hamza Dağ, AK Parti Güzelbahçe Belediye Başkan adayı Cengiz Sandıklı, İlçe Başkanı Kadri Kahraman ve eski Milli futbolcu Tanju Çolak'ın yanı sıra belediye meclis üyesi adayları, sandık görevlileri, teşkilat ana kademe, kadın ve gençlik kolları üyeleriyle partililer katıldı. Sandık görevlilerine yönelik eğitimin de verildiği gecede konuşan Sandıklı, "Böylesine coşku içerisinde partili gönüldaşlarımızı bir arada tek yürek olarak görmek bizleri güçlendiriyor. Burada adeta bir coşku seli yaşanıyor. Motivasyonumuz sizlerin sayesinde yükseliyor. Bu moralle Güzelbahçe'de 30 Mart'tan zaferle çıkacağımıza yürekten inanıyorum. İlçeyi yeniden hizmet hareketiyle canlandırıp hayata döndüreceğiz" dedi.

'YENİ YATIRIMLAR LAZIM'

Konuşması sık sık alkışlarla kesilen, yoğun tezahürat altında konuşmasını sürdüren Sandıklı, Güzelbahçe'nin bir sahil kenti olduğunu, bu çerçevede sağlık ve çevre yatırımlarıyla ilçenin kısa sürede İzmir'in vitrin ilçesi olarak öne çıkacağını söyledi, "Güzelbahçe her şeyden önce bir sahil kenti, İzmir'in en güzel ilçesi ama iş yok, aş yok. İlçe pansiyon gibi kullanılıyor. Bu sorunu çözmek için yeni yatırımlar gelmelidir. Ben sağlıkçıyım. Yönetime geldiğimizde Güzelbahçe sağlık ve çevre yatırımları ile hızla büyüyüp, kayıp yıllarını telafi edecektir. İlçe bu potansiyele sahip, ancak mevcut yönetim bunu ortaya çıkarmaktan aciz" dedi. Bir çok sorunun olduğunu belirten Sandıklı, şöyle devam etti; "Güzelbahçe'yi hep birlikte restore ederek hayata döndürmemiz gerekiyor. Bunu yapacağız. Birçok aksaklık ve sorunlar var, bunlar ortadadır. El birliğiyle bunları aşacağız. Güzelbahçe'de sadece İzmir'e değil, Ege'ye değil tüm Türkiye'ye hatta onu da aşacak biçimde uluslararası anlamda hizmet verecek yüksek standartlarda bir hastane yapılmalıdır. Uluslararası sağlık turizmini buraya çekeceğiz. Bunu yapacak gücümüz var, alt yapımız var. Herkesin bu konuda inançlı olmasını istiyorum. Vizyon projelerimizi bir bir hayata geçireceğiz." AK Partili Hamza Dağ da konuşmasında Binali Yıldırım'ın İzmir'de Belediye Başkanı seçilmesi halinde kentte yaratacağı artı değerlere dikkati çekerek partililere kenetlenme çağrısında bulundu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Güzelbahçe tek yürek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN