Türkiye'nin en iyi haber sitesi

60 ayda 60 proje

AK Parti Aydın Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Savaş, "60 ayda 60 proje" başlığında topladığı projeleriyle kente yıllık 5 milyar dolarlık ihracat ve 10 milyon turist çekmeyi planladıklarını söyledi

Giriş Tarihi: 12.3.2014
AK Parti Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş, Aydın'a yönelik projelerini açıkladı. Aydın Kültür Merkezi Toplantı Salonu'nda AK Parti Aydın Milletvekilleri Mehmet Erdem, Semiha Öyüş, Ali Gültekin Kılınç, AK Parti İl Başkanı Sadık Atay, ilçe belediye başkan adayları, ilçe başkanları ile birlikte partililer katılımıyla Savaş'ın "60 ayda 60 proje" başlığı altında topladığı projeler tanıtıldı.

'30 MART MİLAT OLACAK'

Tanıtım filmi gösterisi ile başlayan toplantıda alkışlar eşliğinde kürsüye gelen Savaş, Aydın için 30 Mart'ın bir milat olacağını söyledi. Ekibiyle birlikte 3 aydır projeler üzerinde çalıştıklarını belirten Savaş, şöyle konuştu; "Halkımızın kentle ilgili beklentilerinin cevabını alarak bizim kentle ilgili düşüncelerimizi birleştirdik. Taleplerle düşüncelerimizin birçoğu örtüşüyor. Kentimiz potansiyelini kullanamıyor. 11 yılda 11 milyar lira yatırım almışız. Bu anlamda iller arasında 5. sıradayız. Ancak gelişen Türkiye'den nasibini alamamışız.

"AYDIN'I SEVİYORUM"
30 Mart'tan sonra AK Belediyecilik Aydın'da olacak. Gelişen Türkiye'den nasibini Aydın alacak. Gümbür gümbür geliyoruz. Bu memleketin evladı olarak doğduğun büyüdüğüm topraklara borcumu ödemek için yola çıktım. Aydın'ı seviyorum. 30 Mart'tan sonra adil bir yönetim için var gücümle çalışacağım. Herkesin belediye başkanı olacağım. Herkese kapım ve gönlüm açık olacak. 1 milyonunun başkanı olacağım. Kaybolan yılları iktadarla telafi edeceğiz." Yıllık 500 milyar dolarlık ihracat ve 10 milyon turist hedeflediklerini vurgulayan Savaş, projeleri arasında 2 üniversite ve 2 havaalanı da olduğunu açıkladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
60 ayda 60 proje
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN