Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yeni Foça arıtması ihaleye çıkıyor

Giriş Tarihi: 13.3.2014

Seçim çalışmalarını Foça'da sürdüren Kocaoğlu, Yeni Foça arıtma ihalesinin 15 nisanda yapılacağını söyledi, "İhale yapılınca iş de biter" dedi.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı ve CHP adayı Aziz Kocaoğlu, seçim çalışmalarını Foça ve Gerenköy'de sürdürdü, Yeni Foça arıtmasının ihalesinin 15 Nisan'da yapılacağını açıkladı. Foça ve Gerenköy'e bir çok hizmet yaptıklarını hatırlatan Başkan Kocaoğlu, "Sizlere çok amaçlı salon sözümüz vardı. Arazi sıkıntımız oldu ama aştık ve istimlakları gerçekleştirdik, 5-6 ay içinde tamamlayacağız. İstekleriniz başımızın üstünde. Belediye başkanlığı bir tarafa, insan olarak yarın buraya bir çay içmeye geldiğimizde bir karşılık bulmak, bir hoş seda bekliyoruz. Başka bir beklentimiz yoktur" dedi. İzmir'in bütün sahil beldelerinde arıtma yaptıklarını, sadece Yeni Foça'nın arıtmasını yapamadıklarını kaydeden Başkan Kocaoğlu, arazi sorunu yüzünden geciktiklerini hatırlattı, şunları söyledi: "Yeni Foça'da arıtma ve kanalizasyon yapacağız. Kamulaştırma sorunlarını çözdük, yola koyulduk. Projemiz hazırdı, 15 Nisan'da ihalemiz var. İhale bitince o iş de bizi açımızdan bitmiş olacak."

"BİZE ÖRNEK OLDU"

Foça Belediye Başkanı ve CHP adayı Gökhan Demirağ da, Başkan Kocaoğlu'nun yeni bağlanan bütün ilçelere eşit hizmet götürdüğünü hatırlattı, "Büyük Başkan Aziz Kocaoğlu, eşit hizmet ilkesiyle her yere yatırım yağdırdı. Foça ve bağlı yerleşimler olarak kendisine çok teşekkür ediyoruz. Aziz Başkan'ın dürüstlüğü bize her zaman örnek oldu" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yeni Foça arıtması ihaleye çıkıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN