Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Artık söz İzmirli'de

Giriş Tarihi: 16.3.2014

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar, yerel yönetimin hizmet etmediğini sadece iftira ve slogan siyasetçiliği yaptığını belirtti, "İzmirliler'in bu düşünceye artık 'Dur' deme zamanı geldi" dedi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Nükhet Hotar, AK Parti Güzelbahçe Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışını yaptı. Açılışa AK Parti Güzelbahçe Belediye Başkan adayı Cengiz Sandıklı, AK Parti Güzelbahçe İlçe Başkanı Kadri Kahrıman, ilçe yönetimi ve çok sayıda vatandaş katıldı. Genel Başkan Yardımcısı Hotar, açılışta yaptığı konuşmasında, İzmir'de CHP'Ii belediyelerin "Şunu, bunu yapacağız" dediklerini, görevde oldukları süre içerisinde bir şey yapmadıklarını belirtti. CHP'nin oturduğu yerden, hizmet etmeden sadece karalayarak, iftira atarak, slogan siyasetçiliği yaparak oy aldığını savunan Hotar, "İzmirlinin oyunu ipotek altına almış gibi kendilerinden emin ve güven içindeler. Artık İzmirliler'in 'Dur' deme zamanı geldi. Konak'a gidip gelirken yapılan çalışmaları seçimlere 15 gün kala hep birlikte görüyoruz. Sanki belediye 15 gün önce seçildi, 15 gündür de çalışmaya başladı gibi. Artık bizi farkında olmayan, onlara sonsuz çek vermiş ya da sonsuz güveni olan kişiler olarak görmelerine lütfen hep beraber durduralım" diye konuştu.

AZ BİR ZAMAN KALDI
Ülkenin birliği, bütünlüğü, yükselişini engellemeye çalışan bir oyunun oynandığını dile getiren Hotar, "İşte şurada sayılı günler kaldı. Nasıl ki mevcut belediyeler seçmenin gözünü boyamak için gece gündüz çalışmaya başladıysa, biz de ilk günden beri çalıştığımız gibi kimseyi ayırt etmeden seçime kadar gece gündüz çalışmamızı devam ettireceğiz" dedi. Konuşmaların ardından SKM'nin açılışını gerçekleştiren AK Partili Hotar, kendisine yoğun ilgi gösteren vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Artık söz İzmirli'de
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN